Наші переваги

Архітектурно-будівельні рішення

Інженерні рішення

Будівельні роботи

BIM Проектування

Дизайн інтер'єрів

Консультація на будь-якому етапі робіт

Про нас

Наша компанія займається будівництвом і проектуванням приватних будинків з 2007 року
У нас комплексний підхід до проектування і будівництва будинку починаючи від фундаменту і планування ділянки до фасаду і внутрішньої обробки Вашого Дому. У нашій компанії Ви зможете замовити як комплекс будівництва будинку «під ключ», так і окремі послуги з будівництва. -Чому варто вибрати нас Серйозних досвід

-Гарантія термінів

Зрив термінів, встановлених замовником одна з найсерйозніших помилок багатьох архітектурних фірм.Ми цінуємо наш час, і знаємо ціну вашому. Тому зрив термінів для нас неприпустимий.

-Комплексний підхід

Ми команда однодумців, об’єднана не тільки загальної на всіх любов’ю до нашої справи, а й якісною освітою на пару з професіоналізмом.
Саме тому наші фахівці можуть запропонувати вам якісний готовий продукт, адже кожен проект ретельно опрацьовується командою професіоналів.
Несемо повну відповідальність за всі наші проекти і з любов’ю ставимося до кожного з них.
Дізнатися докладніше ви можете, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і допоможемо втілити вашу фантазію в життя!

Індивідуальне проектування будинків і котеджів

Привіт, ви на нашому сайті, і вас цікавить архітектурне проектування індивідуальних житлових будинків, яке ми здійснюємо на кращих умовах. Солідний досвід, портфоліо зроблених робіт дозволяє нам працювати як з простими, так і з вишуканими дизайнерськими проектами. Підсумок нашого з вами співпраці – папка документів і креслень технічного проекту, яка пред’являється підряднику.

Можна намалювати дизайн, фасад і інтер’єр будинку самому, проте довести роботу до стадії технічного проекту, де б не було порушень СНиП, неможливо. Тут необхідно вдаватися за допомогою до професіоналів. Використання індивідуального проекту замість типового дасть переваги в дизайні будинку. Проектування і будівництво індивідуальних будинків проводиться акредитованими організаціями, і зовсім необов’язково це буде виконувати одна і та ж компанія. У нас маса переваг саме як для проектної архітектурної організації.

Комп’ютерні технології змінили архітектурний світ. Тепер скористатися послугами архітекторів може кожен, так як, їх вартість багаторазово знизилася. Раніше таке могли собі дозволити лише великі забудовники або навіть державні будівельні підрядники. Мало того, змінився за рахунок тривимірного моделювання та комп’ютерного копіювання креслень дизайн він став набагато більш складним і цікавим.

Як уникнути помилки при проектуванні будинку

Часто спостерігається явище – вдома аж ніяк не економ-класу, зведені за типовим проектом, тому ніякого впізнаваного зовнішнього вигляду у них немає. Уникнути повторення цієї помилки можна тільки заздалегідь, для цього треба замовити індивідуальне проектування будинків і котеджів в Харкові. Розробляється дизайн-проект виходячи з вимог замовника, бажаної площі, поверховості та бюджету.

Поширений випадок – занадто великий будинок на малій ділянці або зведений в сільській місцевості. Це теж помилка проекту, що приводить до перевитрат на експлуатацію та зниження вартості за квадратний метр. Великий будинок хороший при відповідній інфраструктурі, можливості опалення. Правило «чим більше – тим краще» далеко не завжди працює на ринку нерухомості.

Зайве проходження миттєвим архітектурним тенденціями також є помилкою. Такий заміський будинок дуже швидко застаріє і доведеться витрачати гроші, щоб його переробляти. Оптимальним рішенням є поєднання нового дизайну, з класичним архітектурним стилем. Таке будівля ніколи не застаріє, а його термін служби буде визначатися тільки довговічністю обраних матеріалів і правильною експлуатацією.

Етапи індивідуального проектування приватного будинку

 1. Обговорення загального концепту будови. Перегляд архітектурних каталогів. Перегляд портфоліо робіт.
 2. Затвердження варіанту. Зазвичай замовники беруть 2-3 проекту приватних будинків від кращих світових архітекторів і об’єднують їх в один, залишаючи тільки кращі і підходящі собі елементи.
 3. Розрахунок ціни. Вартість 1 м2 проектування індивідуального житлового будинку залежить від складності використовуваних архітектурних рішень і дизайнерських елементів. Прайс-лист на наші послуги по Україні призведе на сайті. Також ціну дізнавайтеся у менеджерів.
 4. Робота наших фахівців в студії. Детальна розробка затвердженого варіанту, доведення його до повної готовності до стадії технічного проекту будинку з кресленнями кожного вузла.

Повний пакет документів включає в себе крім чисто архітектурних креслень ще й план інженерних комунікацій. Проект електрики, водопостачання, водовідведення, опалювальної системи. Приймаємо додаткові послуги, наприклад, розробка системи охорони, відеоспостереження, газифікації будинку. Наша компанія виконує такі замовлення, залучаючи профільних фахівців.

Проектування і будівництво будинків і котеджів – House Delux

 • Авторський нагляд на будь-якій стадії роботи. Внесення поправок, коригувань, побажань клієнта.
 • Дуже висока якість 3D візуалізації як екстер’єру, так і інтер’єру. Ми даємо замовнику повне уявлення про готовому будинку.
 • Прозора схема формування кошторису: в залежності від складності замовлення.
 • Індивідуальне проектування об’єктів будівництва з нуля, а також робота з вже наявними кресленнями.
 • Виконуємо проекти будь-яких стилів: класичний, сучасний, модерн, складні декоративні даху, колони.
 • Проекти каркасних будинків, швидкомонтованих, цегляних і бетонних, а також будівель з будь-яких матеріалів, дозволених СНиП для житлового будівництва.
 • Адекватні конкурентоспроможні ціни. Працюємо на ринку тривалий час, як з приватними так і з юридичними особами.

Щоб звернутися до нас, заповніть форму на сайті. В середньому, на розробку одного проекту йде кілька тижнів, особливо, якщо має бути зробити профільні вкладення з інженерних комунікацій. Термін узгоджується індивідуально і може бути багаторазово прискорений, якщо є така необхідність.

  Зв'яжіться з нами

   Зв'яжіться з нами

    Свяжитесь с нами

     Заказать проект