Інженерний проект для приватного будинку

Інженерний проект для приватного будинку

Хочемо розповісти про важливість проектування інженерних мереж для приватного будинку. Це важлива частина будівництва та майбутнього комфорту мешканців. Для котеджів розробка проекту по інженерним мережам складніше, ніж в квартирах в силу більшої площі і навантаження на мережі.

Завдяки інженерному проекту обчислюються оптимальні параметри обладнання, необхідного для сучасного життя в будинку, точно розраховуються будівельні матеріали і мінімізуються помилки, які можуть виникнути під час прокладання комунікацій.

Що входить в інженерний проект для приватного будинку

У інженерний проект входять наступні розділи:

 1. водопостачання;
 2. каналізація;
 3. частина системи опалення “тепла підлога”;
 4. топкова (паливний модифікатор);
 5. зливова каналізація.

Також при необхідності в проектування інженерних систем додаються розділи електрики, вентиляції, кондиціювання та опалення.

Як робиться інженерний проект

Ми виробляємо проектування інженерних систем в програмі Autodesk Revit за технологією BIM. Завдяки використанню даного програмного комплексу і роботи в єдиному 3D-просторі усуваються помилки в процесі проектування, які вплинули б на будівництво в майбутньому.

Такий підхід позбавляє проектувальника від запам’ятовування дрібних деталей і технологічних отворів. При появі оновлень в процесі виконання проекту зміни легко вносяться в програмі, що дозволяє заощадити бюджет замовника. Програмне 3D-моделювання дає можливість наочно показати замовнику майбутнє розташування інженерних комунікацій.

Співробітники House Delux виробляють проектування інженерних мереж для приватного будинку вже понад 10 років. Ми гарантуємо якість виконаного проекту, адже команда House Delux – професіонали своєї справи.Залишити відповідь

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект