Як правильно підібрати проект будинку

Вибір відповідного проекту будинку відбувається виключно по індивідуальних переваг людини. Перед тим, як замовити проекту будинку від House Delux, визначитеся з вимогами і побажаннями до майбутнього будинку – планування кімнат, призначення приміщень, їх приблизні розміри. Досить буде просто уявити, як ви бачите комфортне проживання в будинку, включаючи дизайн.

Ми рекомендуємо використовувати спеціальні програми для наочного прикладу розташування кімнат. Таким чином вам простіше буде уявити пересування по приміщеннях і використання куточків будинку в побуті. Наприклад, зручне планування санвузла і гардероба без проходження через спальню. Такі нюанси виключають порушення самоти, але при цьому залишають комфортну життєдіяльність в інших приміщеннях.

Вибір простору

Важливо підібрати правильне простір для кожного приміщення майбутнього будинку ще на стадії вибору проекту. Плануйте досить великий простір для трьох кімнат – кухня, вітальня, хол. Ми маємо на увазі не тільки площа, але і висоту стель: оптимальна висота стель – 2.7м або більше. Також продумайте комфортні розміри робочих кімнат – вбиральні, комори, господарське приміщення.

Інтимність кожної кімнати

Ми рекомендуємо не вибирати проекти будинку, в якому більшість житлових приміщень – прохідні. Кожна кімната повинна мати свою інтимність, індивідуальну атмосферу. Зокрема, правило стосується робочого кабінету, дитячих та господарської спальні: не варто поєднувати ці три приміщення з іншими – необхідного усамітнення в такому разі не буде.

Якщо в проекті враховується тераса, віддайте перевагу проект, в якому вихід на територію знаходиться в кухні. Таким чином в майбутньому гості і мешканці будинку будуть комфортно користуватися приміщеннями. 

Терплячий і делікатне вибір проекту будинку гарантує затишок і зручність використання кожного куточка будинку. Компанія House Delux з радістю допоможе реалізувати ваші плани і бажання в грамотний проект будинку, який після реалізації буде радувати замовника, його сім’ю і гостей.Залишити відповідь

    Зв'яжіться з нами

      Свяжитесь с нами

        Заказать проект