Як правильно вибрати ділянку для будівництва будинку

Будівництво приватного будинку почінається з Ідеї. Придумайте в загально рісах розміри и вид споруди, та патенти, вібрато ділянку, на якому ВІН буде будуватіся. Много хто считает, что вибір земельної ділянки – просте завдання, но це не так. В процес підбору входити не только бажане Розташування майбутнього заміського будинку, но фактори, что вплівають на зведення Будівлі. Грамотний и ретельній підхід дозволити правильно вібрато земельну ділянку під будівництво будинку.

Як правильно вібрато земельну ділянку

Важліве правило, Пожалуйста працює в 100% випадка: дешево не буває добре і якісно. Ціна земельної ділянки зазвічай становіть 20% вартості будівництва котеджу, и чім ВІН Ближче до міста, тім вищє ціна.

Стоимость земельної ділянки такоже Залежить від престіжності району. Хороший район Включає розвинення інфраструктуру, наявність комунікацій, зручне геологію и т.д. На правільність Вибори ділянки впліває кілька чінніків.

Геологія місцевості

З першого подивимось обраних ділянку может здати ідеальнім, однак слід враховуваті рельєф місцевості, на якому буде зводити котедж. Для Вивчення геології слід звертатися до геологам и геодезистам, Аджея на питань комерційної торгівлі рельєфах будуваті будинки нельзя.

Фахівці Вивчай геологію місцевості и розкажуть про Придатність земельної ділянки до будівництва. Функції Геологів и геодезістів:

 1. Вивчення грунту;
 2. Виявлення підземних вод безпосередно під ділянкою и в окрузі, щоб избежать можливий затоплення Будівлі;
 3. аналіз ступенів щільності ґрунту, щоб избежать просідання и деформації Будівлі.

Геологи и геодезисти – обов’язковий крок у будівництві приватного будинку. Ми не Рекомендуємо вібіраті болотистих місцевість и гліністі грунти, так як зведення Будівлі в такому разі буде коштуваті в кілька разів дорожча. Наявність річки Неподалік майбутнього будинку можливо только при шіріні водного потоку до 10 м: шірокі річки ма ють ризики розливу при таненні снігу и розтіні від льоду. 

При вдалині віборі земельної ділянки роль Геологів и геодезістів зведеться до создания розміткі, щоб котедж стояв правильно. Наявність горбістість ускладнює процес будівництва, тому фахівці проводять дослідження за прідатністю “землі” на допустимий кут нахил.

У процесі створення проекту приватного будинку важливо “підігнати” проектування під результати геодезичних і геологічних досліджень, навіть якщо ділянка рівна. У разі наявності горбистість питання про “підгонці” грає важливу роль, адже в майбутньому будівельні роботи обійдуться дорожче запланованого бюджету.

Важливо мати чітке розуміння майбутнього котеджу: наявність лазні, гаража, басейну на вулиці і т.д. впливають на розміри земельної ділянки, який ви виберете.

Інфраструктура району

Інфраструктура району, в якому ви плануєте купувати земельну ділянку, повинна бути хорошою. Ми не рекомендуємо розглядати занадто віддалені варіанти від громадських зупинок навіть в разі наявності автомобіля: ситуації в житті бувають різні. Також не вибирайте ділянки, які знаходяться дуже далеко від інших будинків, шкіл, медичних установ, магазинів, аптек та інших складових побутової інфраструктури. Звертайте увагу на території, які включені в централізований збір сміття, а також мають хороше покриття стільникового зв’язку.

Наявність важливих для життєдіяльності комунікацій поблизу ділянки або вже підведених до майбутнього будинку зменшать витрати на будівництво. Які комунікації повинні бути підведені або доступні для земельної ділянки:

 • електрика;
 • водопостачання;
 • каналізація;
 • опалення;
 • газопостачання.

Розташування ділянки

Враховуйте розташування приватного будинку щодо сторін світла. Кількість потрапляє сонця на ділянку і в вікна кімнат залежать виключно від ваших уподобань (чи плануєте прокидатися від сонячних променів або хочете спати довше, чи будете створювати город або сад і т.д.). Також важлива близькість до сусідніх будинків – тінь від будинків не повинна заважати посівах або іншим планам на ділянку. Розмістіть котедж таким чином, щоб сонця було досить.

Розташування лісу неподалік буде перевагою. Приватний будинок, побудований на відстані 300 м від лісу мінімізує кількість комах на території.

Якщо ви купили земельну ділянку на схилі, поговоріть із сусідами про зимовий підйом автомобіля по дорозі: налагоджено чи розчищення доріг взимку, як сильно ковзає авто на схилі, до того ж познайомитеся з майбутніми сусідами.

Ми описали основні правила Вибори земельної ділянки під будівництво будинку. Если вам необхідна консультація з даного питання, Звертайтеся в нашу фірму House Delux.



Залишити відповідь

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект