Showing all 3 results

Готові проекти будинків

Готові проекти будинків та котеджів у Харкові та області

Типовий – значить нудний. Сучасні проекти будинків вражають своєю різноманітністю та набором дуже цікавих рішень, не тільки дизайнерських, а й архітектурних..

До вагомих переваг, які мають готові проекти будинків, відносяться наступні:

 • Проектування не займає багато часу і підходить тим, хто хоче максимально швидко розпочати будівництво.;
 • Готовність документації та її доступність для аналізу під час вибору варіанта проектування;
 • Приваблива ціна проекту навіть найвищих триповерхових будинків;
 • Перевіреність часом (типові варіанти зводилися багато разів та відшліфовані до дрібниць);
 • Широкі можливості для внутрішнього перепланування та додавання зовнішніх будівель (унікальні проекти більш законсервовані і навіть невеликі зміни негативно позначаються на них);
 • Простота реалізації будинку в майбутньому (типові варіанти привабливі для більшої кількості людей, ніж оригінальні рішення).

Готовий типовий проект житлового будинку максимально наочний. У компанії – House Delux надається можливість створити тривимірну модель будь-якого будівництва і розглянути її в декількох розрізах і ракурсах. Однак, фотографії готових проектів ще більш інформативні і дозволяють оцінити реальний інтер’єр та екстер’єр будівлі, як воно вписується в ландшафт і його обсяги..

На що звернути увагу, вибираючи типовий проект будинку

Вибираючи проект під будівництво будинку, слід звернути увагу на кілька важливих нюансів:

 1. Число осіб, які проживатимуть у будинку;
 2. Наявність дітей та пов’язані з цим додаткові заходи безпеки (згладжені кути, висота та крутість сходів, приховані комунікації);
 3. Особливості обраної під будівництво ділянки, від чого залежатимуть такі параметри готової споруди як ширина, довжина та висота;
 4. Необхідність наявності функціонального підвалу та горища;
 5. Бажання включати до проекту будинку окремі кімнати для гостей;
 6. Побажання до конфігурації покрівлі та фактури стін;
 7. Розмір та тип вікон (стандартні варіант або панорамні рішення);
 8. Наявність в одноповерхових, двоповерхових та вищих будинках запасного виходу з кожного поверху;
 9. Розподіл несучих та додаткових перегородок у будинку;
 10. Кількість санвузлів (ванних кімнат) на кожному поверсі;
 11. Тип фундаменту майбутнього будинку – стрічковий, плитний, стовпчастий, пальовий;
 12. Матеріали при будівництві будинку – газобетон (газоблок), цегла, піноблок, керамоблок, дерево (брус) та ін.

Якщо готові проекти не задовольняють всі параметри, визначтеся зі списком найважливіших конструктивних особливостей і відштовхуйтеся при виборі саме від них. На сайті – House Delux ви можете познайомитись з роботами спеціалістів компанії. Це допоможе визначитися з основним вектором пошуку будинку ваші мрії.

Індивідуальна зміна типового проекту житлового будинку під себе

Типовий проект – це продумане до дрібниць готове ціле. Вирішуючи змінить наданий фахівцями варіант, ви ризикуєте порушити його гармонію та конструктивну злагодженість. Втручання у створені фахівцями креслення можуть обернутися не лише невдалими зовнішніми, а й серйозними технічними змінами. Якщо ви хочете, щоб будинок служив десятиліття та не вимагав серйозного ремонту, використовуйте готовий проект під ключ так, як він замислювався майстрами своєї справи у сфері будівництва..

Розроблений на основі типових рішень проект під будинок довгі роки радуватиме вас своєю зручністю і навряд чи вийде з дому. Як правило, такі розробки передбачають кілька варіантів дизайну.

Якщо вам необхідна споруда, яка максимально відображатиме ваше бачення житлового простору, замовте будинок за індивідуальним проектом. Інженери – House Delux за найкоротший термін і недорого запропонують вам унікальний варіант. Разом з дизайнерами ви зможете вибрати матеріали та колірні поєднання.

Не забувайте, що надати типовому будинку ексклюзивність можна за рахунок дорогих матеріалів. Шляхетні фактури додадуть просто дизайну вишукування. Міцність та довговічність – зроблять будинок справжньою фортецею.

Модні тенденції або універсальна класика: якому плануванню віддати перевагу

Типові проекти приватних будинків можуть бути максимально лаконічними та з дизайном «на всі часи». Їхня зовнішня простота дає більше свободи для експериментів із зовнішнім та внутрішнім оформленням, дозволяє без шкоди для екстер’єру будинку використовувати різні матеріали для оздоблення, а також експериментувати з плануванням внутрішніх зон..

Ультрасучасні проекти одноповерхових, двоповерхових та триповерхових приватних будинків виглядають ефектно, але, як правило, не терплять втручання або доробок. Це може призвести до втрати гармонії.

Серед пропозицій – House Delux ви зможете знайти проекти котеджів на будь-який смак та бюджет, будь то будинки з терасою, мансардою, підвалом чи гаражем. Консультанти допоможуть вам визначитися з вибором та супроводжуватимуть вас на всіх етапах формування ескізів та креслень.

Як розрахувати зразкову вартість проекту приватного будинку

Головний параметр, від якого залежить ціна на проект приватного будинку – його площа. На сайті компанії House Delux ви можете скористатися зручним калькулятором, який покаже, якою буде ціна за м2 в залежності від розміру майбутньої споруди. Крім того, ви можете орієнтуватися на прайс-лист початкового ескізного проекту, що ґрунтується на популярних площах типових будівель.

На підсумковий обсяг витрат впливають такі важливі параметри, як:

 • Складність технічного завдання;
 • Подробиці розробленого фахівцями проекту;
 • Наявність/відсутність тривимірного моделювання готової споруди.

Окремо обговорюються проекти будинків, площа яких становить понад 600 кв. Такі споруди вимагають особливого підходу та максимальної залученості фахівців, які становлять їх майбутній проект..
Типові проекти будинків

Типові проекти будинків та котеджів в Харкові від компанії – House Delux

Компанія – House Delux пропонує типові проекти будинків під ключ, в яких продумана кожна дрібниця. Такі рішення відрізняє:

 • Універсальне планування кімнат, яке буде зручним для людей будь-якого віку та рівня соціальної активності;
 • нейтральні дизайнерські рішення, що ніколи не виходять з моди;
 • Пройшли багаторічну перевірку та зрозумілі інженерні прийоми.

Демократична вартість – ще один плюс проектів, які використовують найпопулярніші типові розробки. На сайті компанії House Delux ви можете докладно вивчити каталог проектів будинків, а також скористатися зручним калькулятором, який покаже, якою буде ціна за м2 в залежності від площі майбутнього будинку..

Спеціалісти – House Delux активно займаються розробкою житлових просторів в Україні з 2007 року. Пропоновані нами проекти повністю враховують природні та ландшафтні особливості її території. Готові проекти заміських будинків враховують різні варіанти оформлення прибудинкової території та потреби їх майбутніх господарів.

З усіх питань ви можете звернутися за номером телефону, адресою електронної пошти або замовити зворотний дзвінок на сайті, скориставшись формою зворотного зв’язку. Фірма працює онлайн, надаючи послуги у Харкові та області.

Ціни на проекти будинків

Проекти будинків: Ціна:
Проект будинку z473 v1 13 500 грн.
Проект будинку zz63 b 17 000 грн.
Проект будинку zx102 bg 15 700 грн.
Проект будинку z273 f 13 500 грн.