Архітектурне проектування

Архитектурное проектирование Харьков

Будівництво котеджу або приватного будинку починається не з закладки фундаменту, а з ідеї. Реалізація власного житла починається з ескізів, на яких задумки поступово втілюються в життя. Архітектурне проектування котеджів і приватних будинків дозволяє грамотно використовувати земельну ділянку, продумати планування, дизайн і зовнішній вигляд фасадів.

Компанія House Delux виробляє архітектурне проектування в Харкові і інших містах України вже більше 10 років, створюючи будинку з урахуванням індивідуальних особливостей ділянки і унікальних потреб клієнтів.

Навіщо потрібно архітектурне проектування котеджу і приватного будинку

Здавалося б, можна просто найняти будівельників і показати їм картинку з Інтернету або власний малюнок бажаного котеджу – і гроші, витрачені на проектування, можна заощадити. Але жоден грамотний будівельник не візьме за таку роботу: договір підряду укладається на підставі готового проекту котеджу.

Крім формальних особливостей, архітектурне проектування будинку потрібно для вирішення наступних питань:

 1. навіть в разі невеликого замовлення, ви отримаєте найкращий варіант на підставі задуманого;
 2. перед початком будівництва потрібно дозвіл, яке можна отримати після погодження та затвердження проекту у відповідних органах;
 3. завдяки проектування ви можете розрахувати майбутні витрати і терміни, а також уникнути зайвих витрат;
 4. дотримуються правильні пропорції для будівництва надійного будинку, адже деякі види будівель мають особливості зведення;
 5. грамотно планується розташування, розміри і призначення кімнат у будинку;
 6. правильно розраховується кількість і розташування вікон;
 7. візуалізація ідеї дозволяє скорегувати деталі до будівництва.

Архітектурне проектування вирішує проблеми гармонійного зовнішнього вигляду з оточуючими архітектурними будівлями, враховує фази життя вдома, зручність для життя і юридичні аспекти.

Архітектурне проектування будинку від House Delux

Компанія House Delux більше 10 років займається архітектурним проектуванням в Харкові і інших містах України. За цей час ми успішно реалізували понад 500 проектів. Ми пропонуємо послуги архітектурного проектування, які складаються з наступних етапів:

 • Аналіз об’єкта. Ми формуємо кілька варіантів по реалізації ідеї на підставі отриманих архітектурних особливостей об’єкта.
 • Формування архітектурної ідеї. На другому етапі відбувається фінальне створення ідеї, яка дається замовникові на підтвердження або складання списку змін – відбувається формування плану майбутніх робіт.
 • Створення повного ескізу. На третьому етапі створюється генплан, планування кожного поверху, сходів – замовник може побачити наочний приклад майбутнього будинку.
 • Документації. До старту будівництва потрібно зібрати відповідні документи. Співробітники House Delux займуться “паперової” роботою при необхідності.

Щоб дізнатися ціну на архітектурне проектування котеджів, звертайтеся до менеджерів House Delux за консультацією. Вартість може змінюватися в залежності від складності поставленого завдання. Кожне замовлення індивідуальне, і співробітники House Delux враховують це при виконанні проектів. Ми допоможемо втілити найсміливіші архітектурні рішення в життя і зробимо це якісно. 

Давайте обговоримо Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами