Будівництво будинків та котеджів з керамоблоку

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво будинків з керамоблоку у Харкові

Керамоблок є сучасним будівельним матеріалом, який відносно недавно з’явився в Україні. Європейські технології були успішно перейняті українськими виробниками, і тепер на ринку будівельних матеріалів можна недорого купувати якісні вітчизняні матеріали.

Бажаєте замовити проект під будівництво будинку з керамоблоку? Компанія House Delux готова запропонувати свої послуги. Компанія здійснює будівництво будинків з керамоблоку у Харкові, а також заміських котеджів у Харківській області. У каталозі на сайті компанії представлені різні проекти будинків із цього сучасного матеріалу, що має масу переваг. Типові проекти відрізняються плануванням та поверховістю. При необхідності клієнт може замовити розробку проекту по індивідуальному проекту. У такому разі наші фахівці врахують усі побажання клієнта, аж до кольору оздоблення у кімнатах.

Переваги будівництва будинків з керамоблоку

Керамоблок являє собою пористий матеріал, що виготовляється із з’єднаних у певних пропорціях піску, глини та води. Також у процесі виробництва керамоблоку використовується тирса, яка під час випалу згоряє, залишаючи порожнечі правильної форми..

Переваги даного матеріалу є:

 1. Безпека для людей та навколишнього середовища;
 2. Чудова звукоізоляція;
 3. Чудова теплоізоляція. Керамоблок в 4 -9 разів гірше пропускає тепло, ніж цегла;
 4. Швидкість укладання керамоблоку вища практично в 2,5 рази, ніж укладання цегли..
 5. Завдяки своїй формі, керамоблоки відмінно зістиковуються між собою;
 6. Терміни зведення будинку менші, ніж при будівництві будинку з цегли.;
 7. Завдяки наявності пазів та гребенів у керамоблоках можна суттєво заощадити на клейовому розчині.

Будівництво будинків із керамоблоків під ключ у Харкові

Компанія – House Delux надає послуги з проектування та будівництва будинків, заміських котеджів та дач. Однією з найбільш потрібних послуг є будівництво будинків під ключ. У такому разі компанія бере на себе виконання всіх необхідних процедур, починаючи з оформлення пакета дозвільних документів. Внаслідок такої співпраці клієнт зможе через вказаний у договорі час в’їхати до повністю готового до проживання будинку.

Будівництво будинку з керамоблоку під ключ складається з таких основних етапів:

 • Будівництво фундаменту;
 • Гідроізоляція;
 • Зведення стін;
 • Монтаж кроквяної системи та покрівлі;
 • Здійснення зовнішнього оздоблення.

Це найважливіші етапи, але крім них є й інші:

 • Монтаж підлогового покриття;
 • Встановлення вікон та дверей;
 • Проведення електропроводки;
 • Монтаж водопровідної та каналізаційних систем;
 • Монтаж опалювальної системи;
 • Монтаж вентиляційної системи та системи кондиціювання;
 • Здійснення внутрішньої обробки та ін.

Скільки коштує побудувати будинок з керамоблоку?

Вартість будівництва будинку з керамоблоку набагато нижча, ніж вартість будівництва будинку з цегли. Тому багато охочих мати свій будинок, теплий, зручний, ергономічний, воліють зводити його з керамоблоків.

На сайті компанії розміщений прайс-лист на послуги, що надаються – House Delux. Там же можна знайти інформацію щодо ціни за м2, яка може змінюватись в залежності від вибраних послуг.

Також на сайті є калькулятор, який дозволяє самостійно здійснити розрахунок будівництва будинку з керамоблоку. Крім того, наші фахівці готові проконсультувати та відповісти на будь-які питання щодо будівництва будинку, оформлення необхідних дозвільних документів та інших послуг, що надаються компанією – House Delux. Зв’язатися з консультантом можна в онлайн-чаті, по телефону, номер якого вказано на сайті, або заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку.

Чому варто вибрати будівельну компанію – House Delux?

Співпраця з компанією – House Delux має низку переваг:

 1. У штаті компанії працюють досвідчені та знаючі професіонали своєї справи: архітектори, інженери, дизайнери, спеціалісти різних будівельних спеціальностей;
 2. Компанія має великий досвід роботи у сфері будівництва;
 3. Ми використовуємо в роботі сучасні технології, що дозволяє будувати будинки з урахуванням усіх необхідних будівельних та архітектурних норм якісно та максимально швидко;
 4. Ми співпрацюємо з надійними та перевіреними постачальниками будівельних матеріалів, що дає змогу закуповувати якісну продукцію за оптовими цінами. Як результат, замовник навіть із невеликим бюджетом може дозволити собі будівництво будинку з дорогих матеріалів;
 5. Усі послуги надаються лише після підписання договорів, де вказуються крайні терміни здачі об’єкту та фіксується розмір бюджету;
 6. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому до кожного виявляємо індивідуальний підхід;
 7. Компанія веде активну діяльність, про що свідчать фотографії з об’єктів;
 8. Компанія цінує свою репутацію, тому гарантує якість виконуваних робіт.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект