Будівництво будинків та котеджів з піноблоків

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво будинків із піноблоків під ключ у Харкові

Протягом багатьох десятиліть цегла та брус в Україні були найзатребуванішими матеріалами при приватному будівництві будинків. Але розвиток технологій спричинило розробку нових будівельних матеріалів, серед яких і піноблоки. Цей матеріал стає все популярнішим, і тепер багато будівельних компаній здійснюють будівництво будинків з піноблоків.

Компанія – House Delux здійснює будівництво одноповерхових, двоповерхових будинків, заміських котеджів, дач з піноблоків у Харкові та Харківській області. У каталозі на сайті компанії представлена ​​велика кількість різних проектів будинків, що мають різну площу (невеликі – до 150 кв.м, середніх розмірів – 150 – 200 кв.м, великі – понад 200 кв.м), планування та поверховість. Компанія здійснює будівництво будинків з піноблоків не лише за типовими проектами. За бажання клієнт може замовити будівництво будинку за індивідуальним проектом. У такому разі наші фахівці врахують усі потреби та побажання клієнта та членів його сім’ї.

Будівництво будинку – це трудомісткий процес, який починається задовго до завезення будівельних матеріалів на ділянку, де вестиметься будівництво. Спочатку необхідно зібрати цілий пакет дозвільних документів, провести геологічні та геодезичні дослідження ділянки. Потім розпочинається робота над проектом будинку. Навіть якщо клієнт вибирає типовий проект під будівництво будинку з піноблоків у каталозі компанії, його все одно необхідно адаптувати під ділянку. Після цього починається підбір, закупівля та доставка будівельних матеріалів. Далі починається безпосередньо процес будівництва будинку, кожен етап якого необхідно контролювати. Людині, далекій від усіх будівельних норм і вимог, досить складно розумітися на всіх бюрократичних моментах і нюансах будівництва. І це основна причина того, що будівництво будинку з піноблоків під ключ є максимально потрібною послугою. Уклавши з компанією – House Delux договір, можна без зайвого нервування і клопоту через обумовлений час можна відзначати новосілля.

Замовити будівництво будинку з піноблоків під ключ в компанії – House Delux – це завжди вигідно, недорого, практично та зручно.

Переваги будівництва будинків з піноблоків

Як і будь-який матеріал, піноблоки мають велику кількість позитивних якостей:

 1. Відмінно зберігають тепло завдяки пористій структурі матеріалу;
 2. Має невелику вагу, що дозволяє укладати менш потужний фундамент, отже скорочуються витрати на будівництво;
 3. Має мінімальний коефіцієнт гігроскопічності;
 4. Тривалий термін експлуатації. Міцність піноблоків збільшується з часом;
 5. Не горить і не підтримує процес горіння;
 6. Екологічно безпечний матеріал;
 7. Будівлі з цього матеріалу зводяться набагато швидше за рахунок більших у порівнянні з цеглою розмірів піноблоків;
 8. Легко піддається обробці (розпилювання, свердління, шліфування);
 9. Будь-які архітектурні елементи можна легко створювати з піноблоків;
 10. Комунікаційні траси у піноблоках легко прокладаються;
 11. Матеріал не вимагає додаткового оздоблення. Усі оздоблювальні роботи продиктовані лише естетичним фактором;
 12. Легко декоруються будь-яким оздоблювальним матеріалом;
 13. Доступна вартість матеріалу як результат – вартість будівництва будинку з піноблоків залишається максимально доступною для людей з будь-яким рівнем доходів;
 14. Вартість послуг із укладання піноблоків залишається невисокою, що дозволяє замовляти ці послуги, а не зводити будівлю самостійно.

Недоліки будівництва будинків з піноблоків

При великій кількості переваг у піноблоків, цей матеріал має і свої недоліки, які обов’язково слід враховувати, щоб будинок не дав тріщин у процесі експлуатації вже найближчим часом:

 • Тривала усадка, обумовлена дуже повільною реакцією між компонентами піноблоків. До оздоблювальних робіт можна приступати не раніше ніж через 6 місяців;
 • Ускладнений процес монтажу кріплень у стінах. Через пористість матеріалу доводиться використовувати спеціальні кріплення;
 • Використання тільки спеціальних оздоблювальних матеріалів;
 • Необхідність укладання арматури у кожні 4-5 ряди піноблоків. Без армування не вдасться надійно та безпечно встановити перекриття та кроквяну систему;
 • Теплоізоляційні властивості знижуються при підвищенні коефіцієнта міцності;
 • Крихкість піноблоків може призвести до зниження несучої здатності матеріалу.;
 • Проведення ретельних розрахунків товщини несучих стін та внутрішніх перегородок. Співпраця з фахівцями дозволить не допустити фатальних помилок у розрахунках;
 • Неестетичний екстер’єр будівлі, тому часто здійснюється зовнішнє оздоблення.

Скільки коштує побудувати будинок з піноблоків?

Вартість будівництва залежатиме від багатьох факторів, але будь-хто, хто планує будувати будинок, може самостійно зробити розрахунок будівництва будинку з піноблоків. Для цього на сайті компанії є калькулятор. Вводячи у поля потрібні дані, можна отримати приблизну вартість будівництва.

Також на сайті є прайс-лист з цінами за м2, які варіюються в залежності від повноти послуги (зведення стін, зведення стін та проведення оздоблювальних робіт або будівництво будинку під ключ).

Всю цікаву інформацію завжди можна отримати у наших консультантів за телефоном, номер якого вказано на сайті, або в онлайн-чаті.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект