Будівництво дачних будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво дачних будинків у Харкові

Затишний будинок – це те, про що мріє в Україні багато хто. Повернутись додому після важкого трудового дня та відпочити з комфортом – що може бути краще? Хіба що поїздка на дачу, де можна побути в тиші та наодинці з природою. Наявність свого дачного будиночка недалеко від Харкова, де можна насолодитися краєвидами та відпочити від міської метушні, яка буде побудована з урахуванням усіх побажань власника, – мрія багатьох.

На сайті компанії – House Deluxe, що здійснює будівництво дачних будинків у Харкові та Харківській області, представлені різноманітні проекти заміських котеджів різної площі, планування та поверховості. У каталозі кожен бажаючий зможе знайти проект будинку, який відповідає всім його вимогам. Якщо замовник має бажання внести невеликі зміни до обраного проекту будинку, то фахівці компанії можуть зробити це безкоштовно, як і адаптацію фундаменту будинку під грунт ділянки. Якщо зміни будуть більш масштабними, то така послуга оплачуватиметься окремо. Нерідко буває, що набагато вигідніше у фінансовому плані замовити у компанії будівництво будинку на дачній ділянці за індивідуальним проектом, ніж платити за внесення окремих змін до проекту. У такому разі дачний будинок точно враховуватиме всі бажання та потреби замовника.

Будівництво дачних будинків з різних матеріалів

Щоб будинок був побудований правильно, якісно, своєчасно та в межах наявного бюджету, слід обирати надійного виконавця. Оптимально вибрати компанію з чистою репутацією та великим досвідом роботи в даній сфері.

Компанія – House Delux не один рік здійснює будівництво дач, про що свідчать відгуки клієнтів. До того ж, всі проекти дач, розміщені на сайті, вже втілені в життя. Це означає, що всі вони пройшли апробацію.

Будинки з пінобетону

Цей матеріал дозволяє будувати будівлі досить швидко. Пінобетон використовують для будівництва одноповерхових будинків чи малих архітектурних форм. Достоїнствами пінобетону є:

 1. Невисока вартість;
 2. Екологічність;
 3. Високі коефіцієнти тепло- та шумоізоляції;
 4. Не горить;
 5. Витримує різкі перепади температур;
 6. Можливість швидко будувати будинки;
 7. Піддається розпилюванню або свердлінню, що дозволяє створювати елементи потрібної форми;
 8. Спрощується процес обробки завдяки рівній поверхні пінобетону..

Дачний будинок з піноблоків – це можливість швидко та недорого побудувати якісне житло..

Будинок із цегли

Цегла є одним із найпопулярніших будівельних матеріалів для зведення стін будівлі. Цегляний будинок може прослужити багато десятиліть. Вартість матеріалу відповідає його якості – будівництво будинку виходить недешевим. Це є однією із причин відмови забудовників від будівництва дачного будинку із цегли. Більшість віддають перевагу більш доступним у ціні матеріалам.

Каркасний будинок

Технології каркасного будівництва успішно використовуються у будівництві дачних будинків. Такий будинок зводиться досить швидко, а матеріали мають доступну вартість. Однак за цих переваг є і недолік – каркасні конструкції дозволяють будувати будинки тільки певних форм, що зменшує вибір архітектурних рішень.

Дерев’яний будинок

Дерев’яний будинок також є мрією багатьох. Матеріал є екологічно безпечним, добре зберігає тепло і створює в будинку унікальний мікроклімат. Дерев’яні будинки все частіше замовляють як дачі.

Будівництво дачі під ключ у Харкові та області

Все більше бажаючих мати свою дачу надають перевагу замовлення послуги будівництва під ключ. Будівництво дачних будинків під ключ дозволяє замовнику позбавити себе всіх клопотів і стресових ситуацій, пов’язаних з будівництвом дачі. При замовленні даної послуги фахівці компанії візьмуть на себе вирішення всіх питань, пов’язаних з будівництвом, починаючи з оформлення дозвільних документів, і закінчуючи здаванням готового об’єкту.

Ця послуга включає в себе:

 • Формування проектно-дозвільного пакету документів;
 • Робота над проектом, що враховує всі дрібниці та побажання;
 • Зведення будинку;
 • Проведення комунікацій (прокладання труб, електромонтажні роботи, встановлення сантехнічного обладнання);
 • Проведення оздоблювальних робіт;
 • Консультації щодо вибору обладнання;
 • Оформлення прилеглої території з урахуванням побажань замовника.

Скільки коштує побудувати будинок на дачній ділянці?

Вартість будівництва дачного будинку у кожному окремому випадку буде індивідуальною. Оскільки це залежить від багатьох факторів: будівельних матеріалів, що використовуються, поверховості будинку, його площі. Також має значення яку послугу клієнт планує замовляти: зведення коробки будівлі, зведення коробки плюс оздоблювальні роботи або комплексна послуга «під ключ». Часто буває, коли бюджети на будівництво двоповерхового та одноповерхового дачних будинків практично однакові. Який проект під будівництво дачного будинку вибрати у такому разі можуть підказати наші консультанти.

На сайті розміщено актуальний прайс-лист на всі послуги, що надаються компанією – House Delux. У ньому можна подивитися ціну за м2. Вартість будівництва будинку під ключ буде індивідуальною, оскільки залежатиме від складності та обсягів майбутніх робіт.

Замовити розрахунок будівництва дачного будинку можна у компанії – House Delux. Для цього достатньо зв’язатися з нашим консультантом в онлайн-чаті або зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті.

Чому варто вибрати будівельну компанію – House Delux?

Спеціалісти нашої компанії створюють комфортні, зручні, практичні та економні проекти дачних будинків. Замовивши в нашій компанії будівництво дачі, клієнт отримає саме те житло, про яке мріяв. Є ще кілька переваг, через які клієнти віддають перевагу нашій – House Delux:

 1. Компанія має великий досвід у сфері будівництва;
 2. У штаті компанії працюють професійні архітектори, інженери, дизайнери та будівельники;
 3. Ми цінуємо свою репутацію і цінуємо своїх клієнтів, тому завжди підписуємо договори на надання послуг, в яких вказується вартість робіт, що виконуються, та терміни їх здачі;
 4. Наші клієнти задоволені співпрацею з компанією, про що свідчать їхні відгуки.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект