Будівництво двоповерхових будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво двоповерхових будинків під ключ у Харкові

Компанія – House Delux здійснює будівництво двоповерхових будинків у Харкові та Харківській області. На сайті представлена ​​велика кількість різних проектів двоповерхових будинків, що відрізняються архітектурою, плануванням, використовуваними будівельними матеріалами та наявністю різних додаткових елементів, які залишаються недоступними в одноповерхових будинках (друге світло, балкон та ін.). Компанія пропонує різні послуги, у тому числі будівництво двоповерхових будинків під ключ. Дана послуга забезпечить клієнту відсутність нервування, звільнить час для інших справ, дозволить отримати будинок своєї мрії вже в готовому вигляді в обумовлений термін..

Каталог пропонує типові проекти двоповерхових будинків. Можна вибрати проект з гаражем або терасою, з різною кількістю спалень та кімнат. А якщо хочеться отримати унікальне та ексклюзивне житло, то є можливість побудувати будинок за індивідуальним проектом. У такому разі в життя будуть втілені усі фантазії та побажання замовника.

Переваги та нюанси будівництва двоповерхових будинків

Всі двоповерхові будинки, незалежно від їх відмінностей між собою, мають низку переваг перед іншими варіантами проектів будинків:

 • Будинок навіть великої площі можна звести на маленькій ділянці;
 • Будівництво двоповерхового будинку вийде дешевше, що будівництво одноповерхового будинку такої ж площі, адже фундамент та покрівля будуть меншими.;
 • Максимум комфорту. Навіть невеликий двоповерховий будинок буде комфортнішим для проживання, ніж одноповерховий будинок з мансардним поверхом. При цьому різниця в ціні буде не надто великою;
 • Скатний дах дозволяє клієнту отримати не просто двоповерховий будинок, а ще й просторе підсобне приміщення, що знаходиться на горищі. В Україні проекти таких будинків замовляють все частіше, оскільки за ціною двоповерхового будинку можна фактично одержати практично триповерхову будівлю.;
 • Грамотне прокладання комунікаційних та інженерних систем дозволяє суттєво скоротити витрати при будівництві;
 • Двоповерховий будинок має на увазі поділ площі на денну та нічну зони. На другому поверсі зазвичай розташовані спальні, дитяча кімната, санвузол. На першому поверсі – кухня, вітальня, санвузол, технічні приміщення.

Недоліки будівництва двоповерхового будинку

Будь-який проект при всіх своїх перевагах все ж таки матиме і деякі недоліки:

 1. Наявність сходів. Без неї ніяк у двоповерховому будинку, але вона з’їдає 12-20 кв.м житлової площі.;
 2. Наявність двох санвузлів – по одному на кожному поверсі – додаткові витрати;
 3. Посилені стіни та фундамент, щоб вони витримали навантаження другого поверху, обійдуться дорожче.

Вибір проекту для будівництва двоповерхового будинку

Визначатися з проектом будинку варто вже після того, як визначилися з його призначенням: це буде житловий будинок, котедж або заміський простора дача. Від цього залежить насамперед планування будинку. Грамотне розташування кімнат та підсобних приміщень дозволить забезпечити комфорт та зручність проживання в будинку, а також економію коштів у подальшій його експлуатації.

Проект під будівництво двоповерхового будинку, який клієнт вирішить замовляти у компанії – House Delux, фахівці представлять замовнику у 3D-форматі. Це дозволить клієнту краще розглянути майбутнє житло та за необхідності замовити внесення змін..

Вартість будівництва двоповерхового будинку

Скільки коштує збудувати двоповерховий будинок? Це питання хвилює всіх, хто планує звести просторий житловий будинок. Вартість будівництва двоповерхового будинку залежить від багатьох факторів. Тому розрахунок будівництва двоповерхового будинку можуть здійснити спеціалісти компанії після отримання всієї необхідної інформації. Левову частку бюджету будівництва складає вартість будівельних матеріалів. Матеріали для будівництва стін істотно відрізняються в ціні. Цегляний двоповерховий будинок коштуватиме набагато дорожче, ніж будинок такої ж площі з піноблоків. Оптимальним рішенням є поєднання різних матеріалів. Це дозволить зменшити витрати, але не погіршити якість. Замовити недорого будівництво двоповерхового будинку можна в компанії House Delux. На сайті компанії розміщено актуальний прайс-лист, де вказано ціни за м2. Також отримати всю детальну інформацію щодо вартості будівництва можна у наших консультантів в онлайн-чаті або за телефоном, номер якого вказано на сайті.

Чому варто довірити будівництво двоповерхового будинку компанії – House Delux?

Будівництво двоповерхового житлового будинку варто довіряти компанії, яка змогла зарекомендувати себе як надійного та перевіреного виконавця. Саме такою є компанія – House Delux. У штаті компанії працюють професіонали своєї справи: архітектори, дизайнери, інженери, виконроби, будівельники. Саме тому компанія вже багато років успішно веде свою діяльність. Компанія надає різні послуги, у тому числі і комплексні, з розробки проектів будинків, будівництва будинків та ін.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект