Будівництво канадських будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво канадських будинків та котеджів у Харкові

В Україні все популярнішими стають будинки, збудовані за канадською технологією. Будівництво із СІП-панелей є досить популярним у Канаді. І ця технологія будівництва успішно переймається іншими країнами. Вона проста в здійсненні, дозволяє в стислий термін недорого зводити будинок, що має високі енергозберігаючі характеристики та високі експлуатаційні показники. Найчастіше за цією технологією зводять заміські будинки. Будівництво будинків за канадською технологією в Харкові та Харківській області здійснює компанія – House Delux.

Що є канадською технологією будівництва будинків?

Будівництво канадських будинків є сучасною технологією будівництва будинків, в основі якої лежить принцип каркасно-щитового складання будівлі з використанням СІП-панелей. Більшість основних деталей та вузлів виготовляється на спеціальному устаткуванні на виробництві.

Складання будинку за канадською технологією відбувається за принципом складання конструктора: вже готові СІП-панелі збираються в єдину конструкцію за допомогою дерев’яного бруса. Також при збиранні використовуються спеціальні термовставки.

Переваги будинків із СІП-панелей:

 • Добре зберігають тепло. Завдяки використовуваним матеріалам та принципу складання будинок отримує максимально теплим. При виробництві СІП-панелей використовується пінополістирол, який на сьогоднішній день є найкращим теплоізоляційним матеріалом;
 • Висока міцність будівлі. Такі будинки не бояться ураганів та землетрусів. Будинки із СІП-панелей рекомендують будувати в сейсмічно активних зонах, а також на тих територіях, де урагани є частим явищем і здатні набирати більшої сили;
 • Довговічність. Матеріали, що використовуються для виробництва СІП-панелей, і вдосконалена технологія їх виробництва гарантує тривалий термін експлуатації будинків, зібраних за канадською технологією;
 • Екологічно безпечні. Матеріали, що використовуються для збирання СІП-панелей, не становлять небезпеки для людей та навколишнього середовища: ОСП-плити, що складаються на 97 % з деревної тріски, пінополістирол, що складається на 98 % з повітря, та клей, що складається з двох компонентів, один з яких – Вода. Як сполучні елементи виступають дерев’яний брус, термопанелі та композитні вставки;
 • Висока швидкість будівництва будинку. Жодна технологія будівництва будівель, крім будівництва за канадською технологією, не дозволяє звести будинок під ключ буквально за кілька місяців;
 • Можна будувати будинки з будь-якої складності та з будь-якими архітектурними формами. Дана технологія дозволяє будувати будинки абсолютно будь-яких дизайнів.

Скільки коштує побудувати будинок за канадською технологією?

Вартість будівництва канадського будинку є одним з перших питань, що задаються бажаючими замовити в компанії – House Delux будинок із СІП-панелей. Будівництво канадського будинку є доступним для людей з абсолютно різним рівнем доходів, оскільки є однією з найдоступніших. Ціна за м2 варіюється в залежності від повноти послуги, що замовляється (зведення під ключ, будівництво будівлі + зовнішнє оздоблення та ін.). Також на вартість будівництва впливає поверховість будівлі, її площа, планування та інші нюанси.

На сайті компанії – House Delux можна ознайомитися з актуальним прайс-листом, де вказана вартість та спектр послуг. Також на сайті є калькулятор, який дозволить клієнту самостійно здійснити розрахунок будівництва канадського будинку. Вказуючи необхідні параметри, можна дізнатися про приблизну вартість.

Більше інформації щодо вартості будівництва канадського будинку завжди можна отримати у наших консультантів в онлайн-чаті або за телефоном, номер якого вказано на сайті компанії.

Будівництво канадських будинків під ключ у Харкові

За канадською технологією можна будувати заміські, житлові та дачні будинки. На сайті компанії – House Delux можна ознайомитися з великою кількістю типових проектів будинків із СІП-панелей. Кожен варіант хороший по-своєму, тому будь-який бажаючий мати свій будинок зможе знайти підходящий для себе варіант.

Також компанія здійснює будівництво канадських будинків та за індивідуальним проектом. У такому разі наші фахівці створять проект під будівництво канадського будинку, який враховуватиме всі побажання та потреби замовника.

Будівництво будинку – це не просто вибір проекту будинку та підписання договору на його будівництво. Насамперед замовнику необхідно буде зібрати пакет дозвільних документів. Ця процедура може зайняти чимало часу і забрати багато сил, нервів та часу. Щоб прискорити цей процес і не проходити сім кіл пекла, варто довірити і роботу спеціалістам. Замовивши будівництво канадських будинків під ключ у компанії – House Delux, можна бути впевненим у тому, що дозвільні документи будуть оформлені належним чином, і технологія будівництва буде дотримана, і терміни здачі об’єкта не будуть порушені. Дана послуга дозволить замовнику вже через кілька місяців відсвяткувати новосілля у повністю готовому до життя будинку.

Основні етапи будівництва будинку із СІП-панелей під ключ:

 • Проектування. Будь-який проект (типовий чи індивідуальний) враховуватиме побажання клієнта. При розробці проекту використовують сучасні технології, що дозволяє замовнику побачити проект будинку у форматі 3D;
 • Підписання договору. Після того як проект повністю опрацьовано та затверджено, а також розраховано бюджет будівництва, підписується договір. Після цього фахівці компанії приступають до будівництва будинку;
 • Зведення та збирання будівлі. Після того, як полегшений фундамент застигне, починається поетапне складання будинку;
 • Здача об’єкту. Це завершальний етап співпраці. Клієнту надаються гарантії на експлуатацію будівлі. Підписується необхідна документація.

Чому варто вибрати будівельну компанію – House Delux?

 1. Компанія має великий досвід у будівництві будинків за цією технологією;
 2. У штаті компанії працюють досвідчені фахівці: архітектори, інженери, дизайнери, будівельники;
 3. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому до кожного знаходимо індивідуальний підхід;
 4. Ми цінуємо свою репутацію, тому виконуємо всі взяті на себе зобов’язання якісно та вчасно;
 5. Усі послуги надаються лише після підписання необхідних договорів;
 6. Компанія співпрацює з перевіреними постачальниками будівельних матеріалів, тому під час будівництва будинку використовуються лише сертифіковані товари;

При будівництві застосовується сучасне обладнання, і використовуються сучасні технології, що дозволяє швидко та якісно зводити будинки.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект