Будівництво маленьких будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво маленьких будинків під ключ у Харкові

В Україні проекти невеликих будинків дуже популярні. Однією з головних причин такої популярності є невеликий бюджет на будівництво. У Харкові будівництво маленьких будинків здійснює компанія – House Delux, яка має всі необхідні ліцензії на ведення даного виду діяльності та великий досвід у проектуванні та будівництві будинків.

Маленькі будинки, незважаючи на невелику корисну площу, дозволяють реалізувати побажання клієнтів, адже не всі люблять величезні хороми. Також маленькі будинки будуть ідеальними для дорослих дітей, які вирішили жити окремо від батьків.

Маленькі будинки часто будують у межах міста, оскільки за умов щільної міської забудови буває досить проблематично збудувати великий будинок. Також маленькі будинки часто зводять як заміські. Відпочити після трудового тижня або у вихідні можна і в невеликому, затишному заміському будинку. Крім того, його зміст буде доступним для будь-якого власника.

Різноманітність проектів будівництва маленьких будинків

У каталозі на сайті компанії House Delux представлена велика кількість різних типових проектів маленьких будинків. Відрізняються вони поверховістю, плануванням, площею, архітектурним стилем та матеріалом, з якого зводяться. Найбільш популярними матеріалами для будівництва маленьких будинків є:

 • газобетон;
 • цегла;
 • керамоблоки;
 • дерев’яний брус;
 • СІП-панелі
 • монолітні.

Маленькі будинки можуть бути не тільки одноповерховими, а й двоповерховими або з мансардним поверхом, що дозволяє краще поділити робочі зони та зони відпочинку в будинку. Планування маленьких будинків обов’язково включає дві (або три) спальні, вітальню, кухню, санвузол, дитячу кімнату та підсобні приміщення.

У компанії House Delux можна замовити не тільки будівництво маленького будинку за типовим, але й за індивідуальним проектом. У такому разі фахівці, працюючи над створенням проекту, врахують усі побажання замовника.

Перш ніж вибирати проект під будівництво маленького будинку, слід вибрати відповідну земельну ділянку, до якої можна буде без проблем підвести:

 1. Труби для подачі води;
 2. Каналізаційні труби;
 3. Лінію електропередач;
 4. Газопровід;
 5. Інші інженерні комунікації.

Скільки коштує звести маленький будинок?

Вартість будівництва маленького будинку є одним із перших питань, які задають бажаючі побудувати будинок невеликої площі. Вартість будівництва може бути різною, оскільки вона залежить від різних факторів:

 1. Поверхівки будинку;
 2. Площі будинку;
 3. Складності архітектурних та дизайнерських рішень;
 4. Будівельних матеріалів, з яких зводитиметься коробка будинку;
 5. Типу фундаменту;
 6. Типу покрівлі та ін.

На сайті компанії – House Delux можна знайти інформацію про ціну за м2, яка залежить від того, яку послугу клієнт побажає замовити: будівництво коробки будинку, зведення коробки + зовнішнє оздоблення або будівництво маленьких будинків під ключ.

Будівництво під ключ є досить популярним серед клієнтів послугою. Вона дозволяє клієнту скоротити до мінімуму свою участь у будівництві будинку. Фахівці компанії – House Delux візьмуть на себе всі турботи, пов’язані з підготовкою та оформленням дозвільних документів, розробкою проекту, підбором та закупівлею необхідних будівельних матеріалів, їх доставкою на об’єкт. Також наші будівельники здійснюватимуть будівництво будинку. Кожен етап робіт контролюється. У результаті клієнт отримує повністю готовий до проживання будинок.

На сайті компанії також розміщений прайс-лист на всі послуги, що надаються компанією – House Delux. У компанії можна замовити та розрахунок будівництва маленького будинку. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму або зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті.

Чим вигідна співпраця з компанією – House Delux?

 1. Компанія має великий досвід роботи в даній сфері;
 2. У компанії працюють справжні професіонали своєї справи, що вкладають частинку своєї душі в кожен проект, що розробляється;
 3. Компанія виконує повний спектр послуг з проектування та будівництва будинків та котеджів.;
 4. House Delux має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії на ведення даного виду діяльності;
 5. Компанія співпрацює із перевіреними постачальниками будівельних матеріалів. Тому будинки зводяться із сертифікованих матеріалів, що гарантує якість, довговічність та безпеку збудованої будівлі.;
 6. У компанії можна замовити будівництво будинку. Як це зробити, підкажуть наші консультанти. Зв’язатися з ними можна за телефоном або в онлайн-чаті;
 7. Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому знаходимо індивідуальний підхід до кожного;
 8. Усі послуги компанія надає лише після підписання договору, що гарантує обом сторонам виконання взятих він зобов’язань.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект