Будівництво садових будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво садових будинків під ключ у Харкові

Компанія – House Delux здійснює проектування та будівництво садових будинків, а також зводить одноповерхові та двоповерхові житлові та дачні будинки, та заміські котеджі у Харкові та Харківській області. Компанія має великий досвід у цій сфері, оскільки успішно займається даним видом діяльності вже багато років. Штат компанії включає досвідчених архітекторів, знаючих інженерів, креативних дизайнерів та будівельників, які мають золоті руки. Компанія має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії на надання всіх заявлених на сайті послуг. House Delux може недорого побудувати садовий будинок за типовим або індивідуальним проектом у стислі терміни.

Що являє собою садовий будинок?

Садовий будинок – це будівля, придатна лише сезонного проживання. Такий будинок може не відповідати вимогам, встановленим законодавчо для житлових будинків. Часто садовий будинок має лише основну та допоміжну площі. Садовий будинок може бути збудований на землях, що належать до цільової категорії «для ведення садівництва», які найчастіше знаходяться за межами населених пунктів.

Поняття садового будинку є пострадянською спадщиною. Багато людей під терміном «садовий будинок» мають на увазі дачний або гостьовий будиночок, хоча це і не зовсім одне й те саме. На сьогоднішній день в Україні не можна здійснити реєстрацію місця проживання у садовому будинку. І це є єдиною відмінністю його від житлових та дачних будинків. Обмежень за площею та поверховістю садовий будинок не має. Проте зміни до Законодавства, які вносяться протягом останніх років, надали можливість власникам садових будинків законним шляхом виправляти це положення.

Різноманітність проектів садових будинків

На сайті компанії – House Delux в каталозі можна знайти проект під будівництво садового будинку, який відповідатиме побажанням замовника та оптимально вписуватиметься в його бюджет:

 • Одноповерхові;
 • Одноповерхові з мансардним поверхом;
 • Одноповерхові з підвалом;
 • Двоповерхові;
 • Двоповерхові з підвалом;
 • Двоповерхові з мансардним поверхом.

Також відрізняються проекти площею, плануванням та матеріалами, з яких будується будинок. Будівництво будинку на садовій ділянці також може здійснюватися за індивідуальним проектом. У такому випадку наші фахівці розроблять проект, який повністю задовольнятиме побажання замовника. Найчастіше індивідуальні проекти будинків замовляють у тих випадках, коли будинок має велику площу чи поверховість.

Етапи будівництва садового будинку

Перш ніж приступати до будівництва садового будинку, необхідно розробити проект та оформити всю дозвільну документацію. Проект обов’язково включає архітектурний та інженерний розділи. Проектна документація необхідна не тільки для того, щоб мати уявлення про те, яким саме буде готовий будинок. Також вона допоможе розрахувати які матеріали та скільки їх необхідно буде закупити.

Будівництво садових будинків під ключ – це одна з найпопулярніших послуг, що надаються компанією – House Delux. У такому разі компанія бере на себе всі турботи з підготовки та оформлення дозвільної документації на будівництво садового будинку, розробляє проект з урахуванням ґрунту на ділянці, підбирає необхідні матеріали, складає кошторис, забезпечує доставку матеріалів на будівельний майданчик та зводить будинок, до якого після здачі об’єкту замовник може в’їжджати та жити. Клієнту при замовленні даної послуги необхідно мати необхідний бюджет на будівництво. З урахуванням відсутності досвіду у сфері будівництва у замовника та економії його часу, нервів при будівництві садового будинку під ключ, ця послуга є найбільш вигідною навіть у фінансовому плані.

Садовий будинок має ту ж послідовність зведення, що і будь-яка інша житлова будівля:

 1. Облаштування фундаменту;
 2. Зведення коробки будівлі;
 3. Монтаж покрівлі;
 4. Утеплення конструкції (у деяких випадках);
 5. Проведення робіт з внутрішнього оздоблення будинку.

Зазвичай садові будинки будуються з використанням сучасних матеріалів та технологій, що дозволяє зводити їх досить швидко.

Скільки коштує побудувати садовий будинок?

Вартість будівництва садового будинку є одним із перших питань, які ставлять клієнти нашим фахівцям. На сайті компанії розміщена інформація щодо ціни за м2, яка може змінюватись в залежності від повноти послуги, що замовляється клієнтом. Також на сайті представлений прайс-лист із переліком послуг, які надає компанія – House Delux.

Вартість будівництва садового будинку варіюється в залежності від багатьох факторів:

 • Площі будинку;
 • Поверхівки будинку;
 • Типу фундаменту (пальово-стрічковий, монолітний, цегляний, малозаглиблений та ін.);
 • Матеріалу, з якого будуть зводитися стіни будівлі (СІП-панелі, газобетон, цегла, керамоблок та ін.);
 • Типу покрівлі (односкатна, двосхилий, чотирисхилий та ін).

Щоб не губитися в розрахунках і не прогаяти якісь важливі моменти, можна замовити розрахунок будівництва садового будинку в компанії – House Delux. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму на сайті.

Будівництво будинків на садовій ділянці у Харкові – House Delux

Переваги співпраці з компанією – House Delux:

 1. Компанія має великий досвід у будівництві та проектуванні будинків різного призначення;
 2. Компанія цінує своїх клієнтів, тому до кожного знаходить індивідуальний підхід;
 3. Усі послуги компанія надає лише після підписання договору, в якому фіксується сума та обумовлюються терміни здачі об’єкту;
 4. Компанія цінує свою репутацію, тому в повному обсязі виконує всі взяті на себе зобов’язання;
 5. Компанія співпрацює тільки з перевіреними постачальниками будівельних матеріалів, тому при будівництві та оздоблювальних роботах використовуються лише сертифіковані матеріали;
 6. Вартість послуг компанії залишається доступною для людей із різним рівнем доходу;
 7. Фахівці компанії використовують у своїй роботі передові технології та сучасні будівельні матеріали, що дозволяє скорочувати терміни будівельних та оздоблювальних робіт, покращуючи при цьому якість будинку;
 8. Компанія надає гарантію на всі надані послуги. Більше інформації можна отримати у наших консультантів в онлайн-чаті або за телефоном, номер якого вказано на сайті.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект