Будівництво сучасних будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво сучасних будинків під ключ у Харкові

Люди, які живуть у новому тисячолітті, інакше ставляться до житла. Воно не просто має бути дахом над головою, а зручним, комфортним, екологічно безпечним та облаштованим приміщенням, що має всю необхідну інфраструктуру. Будівництво сучасних будинків, які відмінно поєднують високий рівень комфорту, максимальну функціональність та елегантність обраного стилю, здійснюється компанією – House Delux. При цьому простота форм сучасних будинків ідеально поєднується з оригінальним або нестандартним плануванням та оформленням внутрішнього простору.

Хай-тек, модернізм та лофт є найпопулярнішими архітектурними напрямками при будівництві сучасних будинків. Ці стилі втілюють у життя базові тенденції, властиві сучасній епосі: раціоналізм, прогресивні технології та естетика, основою якої є мінімалізм та чіткість ліній.

Особливості будівництва сучасних будинків

Головними відмінностями сучасного будинку є:

 • Максимальна функціональність житла;
 • Підвищений комфорт;
 • Просторі приміщення;
 • Багато світла.

Популярними залишаються сучасні одноповерхові або двоповерхові будинки з високою стелею та другим світлом. Сучасне будівництво будинків дозволяє розміщувати будинки навіть на невеликих ділянках. Дуже популярні проекти будинків з мансардним поверхом, оскільки вони ефективно поєднують у собі всі вимоги сучасного житла.

Сучасний будинок приваблює своєю зовнішньою строгістю форм та ліній, відсутністю зайвих декоративних елементів.

Планування сучасного будинку

Планування важливо при будівництві будь-якого будинку, адже від його продуманості залежить зручність проживання в будинку всіх членів сім’ї. Оскільки в даний час багато людей працюють з дому, то наявність кабінету в сучасних будинках стає обов’язковою. Класичний набір приміщень сучасного будинку включає спальні (їх кількість може варіюватися), дитячу кімнату (при необхідності дві), вітальню, кухню, санвузол (у двоповерховому будинку їх два), підсобні приміщення (комора, майстерня і т.д.), кімнати відпочинку (бібліотека, більярдна). Багато проектів сучасних будинків включають наявність сауни, басейну або гаража, оскільки автомобіль стає в сучасному світі засобом пересування, а не предметом розкоші. Креативний підхід до планування приміщень, їх розташування та розмірів дає можливість без особливих капіталовкладень змінювати їх призначення.

Комунікації

У сучасному будинку встановлюється обладнання, що дозволяє контролювати витрати всіх енергоносіїв. Такий підхід дозволяє не тільки економити на споживанні, але й вимагатиме встановлення високотехнологічного оснащення. Досить часто в сучасних будинках встановлюється система «розумний будинок», яка здатна керувати освітленням, камерами спостереження, системою опалення, кондиціювання, побутовою технікою.

Розташування та розмір вікон

В Україні все частіше втілюють сучасні підходи до економії ресурсів. Тому в проектах сучасних будинків, представлених у каталозі на сайті компанії – House Delux, розміри вікон та їх розташування дозволяють максимально використовувати природне освітлення. При розробці індивідуального проекту сучасного будинку вікна розташовуватимуться в будинку з урахуванням сторін світла, що дозволить не тільки зробити приміщення більш комфортними, а й візуально їх розширити..

Установка панорамних вікон, скління великих площ, наявність великих балконів та широких відкритих терас стирає межі між ландшафтом та внутрішнім простором будинку.

Функціональність покрівлі сучасних будинків

Сучасні будинки та котеджі зазвичай мають плоский дах. Рідше трапляється покрівля, що має мінімальний кут нахилу. Плоска покрівля дає можливість позбавитися непотрібних приміщень горищ. Такий тип покрівлі характерний стилю хай-тек. Плоский дах відмінно використовується в теплу пору року. На ній можна організувати майданчик для відпочинку, квітник або організувати встановлення сонячних батарей, що дозволяють мати власну електроенергію.

Вибір будівельних матеріалів для сучасного будинку

Сучасні будинки зводяться з екологічно безпечних матеріалів: цеглини або її вдосконалених варіантів – керамоблоків. Також часто використовуються газобетон. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення також здійснюється з використанням натуральних матеріалів:

 • Дерево;
 • Камінь;
 • Метал;
 • Скло;
 • Поєднання всіх вищезгаданих матеріалів.

На що слід звертати увагу при виборі проекту?

Вибираючи проект під будівництво сучасного будинку, слід звертати увагу на:

 1. Особливості земельної ділянки, на якій будуватиметься будинок. Ділянки рідко бувають абсолютно правильної форми та з ідеально рівною поверхнею. Тому обов’язково слід замовляти адаптацію проекту, якщо вибирається типовий проект сучасного будинку;
 2. Поверховість та площа будинку. Ці параметри слід вибирати з урахуванням кількості членів сім’ї. Нерідко мансардний або другий поверх будуть необхідністю, і дозволять раціонально розмістити всі кімнати та приміщення;
 3. Планування. Її слід продумувати, виходячи не лише із сьогоднішніх реалій, а й продумуючи майбутнє, адже будинок будується не на один десяток років.;
 4. Розмір бюджету для будівництва. Оскільки компанія House Delux пропонує великий вибір проектів сучасних будинків, то цілком реально замовити і недорого побудувати комфортний, функціональний та зручний будинок.

Скільки коштує побудувати сучасний будинок?

Вартість будівництва сучасного будинку залежить від багатьох факторів, основними з яких є:

 • Поверховість будівлі,
 • Площа будівлі;
 • Складність архітектурних форм;
 • Планування;
 • Тип фундаменту;
 • Тип покрівлі;
 • Будівельні матеріали для будівництва та оздоблення будинку..

Будівництво сучасних будинків у Харкові та області – House Delux

Компания – House Delux осуществляет проектирование и строительство современных домов под ключ в Харькове и Харьковской области. Данная услуга является одной из наиболее затребованных, поскольку оптимальна для заказчика в плане экономии сил, времени, нервов и финансов. После заключения договора с компанией клиенту не нужно будет самостоятельно оформлять пакет разрешительных на строительство современного дома документов. Наши специалисты сделают это самостоятельно. После разработки проекта и его утверждения заказчиком будет составлена смета, которую также заказчику необходимо будет утвердить. Далее начнется строительство дома. Через некоторое время клиент сможет въехать в полностью готовый для проживания дом.

На сайті компанії – House Delux розміщений прайс-лист з переліком послуг. Тут же можна подивитися і ціну за м2, яка варіюватиметься в залежності від замовленої послуги..

У компанії можна замовити та розрахунок будівництва сучасного будинку за індивідуальним проектом. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму або зателефонувати за номером телефону.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект