Будівництво триповерхових будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво триповерхових будинків під ключ у Харкові

Вартість будівництва триповерхового будинку в Україні залишається доступною здебільшого лише для людей із широкими фінансовими можливостями. Такий будинок часто буває не лише постійним житлом, а й заміським будинком або комфортабельним котеджем, призначеним для сезонного проживання в них. У будь-якому випадку таке житло дозволяє створити максимум умов для самореалізації та самовираження. Будівництво триповерхового житлового будинку часто здійснюється за індивідуальним проектом. Розкішні фасади, балкони, наявність другого світла, тераси та різнорівневі дахи нерідко зустрічаються у таких будинках. У Харкові компанія – House Delux готова запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні та типові проекти триповерхових будинків.

Проекти триповерхових будинків поділяють на кілька категорій:

 • Будинки, що мають три повноцінні поверхи;
 • Будинки, що мають два поверхи та мансарду;
 • Будинки, що мають цокольний та два звичайні поверхи;
 • Будинки, що мають цокольний поверх, один звичайний поверх та мансарду.

Різні такі проекти будинків принципами організації внутрішнього простору, рівнем комфортності, функціональністю приміщень та вкладеними сумами.

Будівництво триповерхових будинків оптимальне у тих випадках, коли ділянка землі невелика, а родина велика. У триповерховому будинку можна організувати окремі кімнати для всіх членів сім’ї, а також відвести приміщення під бібліотеку, більярдну або міні-спортзалу. За умови правильного розташування будинку на ділянці залишиться місце і для організації дитячого майданчика, невеликого саду або куточка для відпочинку на природі.

Будь-який проект під будівництво триповерхового будинку має свої плюси та мінуси, про які слід знати до початку будівництва.

Переваги будівництва триповерхового будинку

Будівництво житлового будинку має здійснюватись фахівцями. Це дозволить заощадити на деяких статтях витрати без шкоди якості. І триповерхові будинки також мають подібні статті.

 • Покрівля для триповерхового будинку обійдеться набагато дешевше, ніж покрівля одноповерхового будинку такої ж площі;
 • Є можливість зекономити на міжповерховому утепленні. Тепле повітря завжди піднімається вгору, то на другому та третьому поверхах завжди буде сухо та тепло;
 • На фундаменті заощадити не вийде, але й великих витрат він не вимагатиме. Фундамент хоч і буде невеликим за площею, але його доведеться робити посиленим, щоб він зміг витримати навантаження поверхів;
 • Будівництво триповерхового будинку коштуватиме чималу суму, проте ціна за м2 виявиться суттєво меншою.;
 • Можливість втілювати в життя найсміливіші архітектурні та інженерні рішення: балкони на другому та третьому поверхах, друге світло тощо.

Недоліки будівництва триповерхових будинків

 1. Основним недоліком є велика вартість будівництва триповерхового будинку. Адже одноповерховий або двоповерховий будинок коштуватимуть дешевше;
 2. Наявність сходів. Без них не обійтися, але навіть при ретельно продуманому плануванні ці конструкції будуть забирати 12 – 20 кв.м. А якщо сходи дві, то кількість втраченої корисної площі збільшується вдвічі. Скоротити «з’їдені» метри можна, розміщуючи під сходовими маршами шафи та полиці.;
 3. Облаштування сходів коштує чимало;
 4. Додаткові витрати знадобляться на прокладання інженерних комунікацій. Недорого провести системи опалення або облаштувати санвузли на кожному поверсі не вдасться;
 5. Влітку на верхніх поверхах буде спекотно. Вийти із такої ситуації можна по-різному. Можна встановити систему кондиціонування та поставити сонцезахисні віконниці на вікна, що досить накладно і при установці, і в процесі експлуатації. А можна грамотно спроектувати будинок, розмістивши кімнати на південно-східному чи північному боці, а південну стіну зробивши глухою..

Вартість будівництва триповерхового будинку

Матеріали, що використовуються для будівництва будинку, складають більшу частину бюджету. Залежно від матеріалів, що використовуються для зведення будинку (цегла, брус, газобетон і т.д.) вартість варіюватиметься. Розрахунок будівництва триповерхового будинку можна провести та самостійно. Для цього на сайті є калькулятор. Вказуючи у відповідних полях потрібні відомості можна дізнатися про приблизну вартість будівництва будинку.

Точну суму будівництва озвучується лише після підготовки кошторисів.

Переваги співпраці з компанією – House Delux?

Компанія – House Delux надає різні послуги з проектування та будівництва будинків різної площі, поверховості та архітектурних стилів. У каталозі на сайті представлені різноманітні проекти триповерхових будинків. Клієнт може замовити будь-який. Наші фахівці проведуть при необхідності адаптацію фундаменту під ґрунт на ділянці, якщо замовник надасть результати геодезичних та геологічних досліджень. Якщо представлені проекти клієнту не підійдуть, він завжди зможе замовити індивідуальний проект.

На сайті розміщена детальна інформація про послуги, в тому числі і актуальний прайс-лист. Якщо її недостатньо, то детальнішу інформацію, а також скільки коштує будівництво триповерхових будинків під ключ, можна уточнити у наших консультантів в онлайн-чаті або за телефоном, номер якого розміщено на сайті.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект