Будівництво великих будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво великих будинків у Харкові

Що може бути краще за комфортний, просторий і затишний будинок? Саме великий будинок здатний відповідати всім цим критеріям. До того ж архітектура великого будинку завжди привертає увагу оточуючих, оскільки наголошує на статусі свого власника. В Україні великі будинки стають все популярнішими, хоча побудувати їх недорого не вдасться.

Компанія – House Delux здійснює будівництво великих будинків у Харкові та Харківській області. У каталозі на сайті компанії представлені різні типові проекти великих будинків та заміських котеджів великої площі. Великі будинки представлені в різних архітектурних стилях, мають різне планування та відрізняються поверховістю. Але всі ці проекти мають одну загальну якість – корисна площа у будинку використовується максимально раціонально.

Багато хто думає, що у будівництві будинку найскладнішим є безпосередньо процес зведення будівлі. У цьому є частка правди, але, не маючи професійно складеного плану забудови, процес будівництва може суттєво зупинитися. Такі ситуації найчастіше трапляються з проектами великих будинків, оскільки досить складно тримати в голові всі нюанси. Щоб уникнути такої ситуації, слід співпрацювати з компанією, яка має необхідний досвід у сфері проектування та будівництва великих будинків. House Delux вже багато років надає такі послуги, має всі необхідні ліцензії та дозвільні документи на проведення цього виду робіт. Тому в нас без жодних побоювань можна замовити проект під будівництво великого будинку.

З чого починається будівництво великого будинку?

Перше, що необхідно зробити до розробки проекту та початку будівництва будинку – це провести всі необхідні геологічні та геодезичні дослідження. Маючи на руках результати досліджень, можна буде грамотно розташувати на ділянці майбутню будівлю. Також з урахуванням цих результатів розробляється фундамент будівлі. Тільки так можна гарантувати, що він у майбутньому не просяде, не дасть тріщин, не перемерзне і не перекоситься, отже будинок простоїть не один десяток років. Також результати геологічних та геодезичних досліджень необхідні для розрахунку потужності дренажних та стічних систем. Одним словом, ці дослідження є одним із головних етапів підготовки до будівництва великого будинку.

Після завершення всіх досліджень земельної ділянки починається робота над розробкою проекту будинку. У типових проектах наші фахівці продумали практичність розташування різних кімнат та приміщень у великому будинку. Але якщо планується будівництво великого будинку за індивідуальним проектом, то архітектори та дизайнери обов’язково уточнюватимуть переваги та побажання майбутніх власників будинку, щоб розробити проект будинку, який максимально задовольняє запити клієнта. До питань, що цікавлять фахівців входять:

 • Скільки людей проживатиме в будинку;
 • Який розпорядок дня кожного із членів сім’ї;
 • Інтереси та звички людей, що проживають у будинку.

Знаючи відповіді на ці питання, будуть продумані розміри та розташування всіх кімнат та підсобних приміщень. Кількість кімнат для гостей може бути збільшена, якщо господарі часто запрошують друзів та рідних до себе. Кухня може бути збільшена, якщо хазяї люблять готувати самі. Може бути виділена кімната під більярдну, спортзал або майстерню – все залежить від інтересів власників будинку.

Проект великого будинку обов’язково включає креслення всіх комунікаційних та інженерних систем. Тому дуже важливо ще на етапі розробки проекту визначитися з розміщенням техніки, сантехніки та предметів меблів, адже від цього залежить, як провести електропроводку, зручно та непомітно розташувавши розетки та грамотно розмістивши освітлювальні прилади, забезпечити правильний кут нахилу у сливах. На системи опалення та кондиціювання також складаються плани.

Переваги будівництва великих будинків:

 1. Можливість створення максимально комфортних умов проживання для всіх членів сім’ї;
 2. Проект великого будинку дозволяє втілювати в життя навіть найсміливіші архітектурні та дизайнерські рішення;
 3. Площа великого будинку дозволяє вносити в проект балкони або тераси, на які у маленьких будинках зазвичай не вистачає площі;
 4. Нерідко проекти великих будинків включають ще й ландшафтний дизайн з облаштуванням на внутрішньому дворі невеликого басейну або фонтану. Такі куточки дозволяють отримувати масу задоволення від перебування на свіжому повітрі.;
 5. Розмір великого будинку демонструє фінансовий добробут власників будинку;
 6. Можливість отримати непогану знижку під час замовлення будівництва великого будинку.

Будівництво великого будинку під ключ у Харкові та області

Компанія – House Delux здійснює будівництво великих будинків під ключ. І це оптимальне рішення для клієнта, оскільки фахівці компанії беруть на себе відповідальність за виконання абсолютно всіх видів робіт, пов’язаних з оформленням дозвільних документів на будівництво будинку, розробкою проекту та будівництвом будинку. В результаті замовник отримує повністю готовий до проживання будинок з найменшими витратами сил, часу та нервів.

Скільки коштує побудувати великий будинок?

Вартість будівництва великого будинку – задоволення не з дешевих. Але завжди є можливість вкладати гроші в міру їхньої появи. Також можна отримати знижку при закупівлі великих партій будівельних матеріалів, що дозволить придбати якісні матеріали за більш доступною вартістю..

На сайті компанії – House Delux розміщений прайс-лист з переліком послуг, що надаються компанією. Також на сайті є інформація щодо ціни за м2, яка варіюється в залежності від комплексності замовленої послуги. Розрахунок будівництва великого будинку можна замовити у нашій компанії. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму або зателефонувати за номером указному на сайті.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект