Будівництво заміських будинків та котеджів

Строительство домов и коттеджей Харьков

Будівництво заміських будинків у Харкові та області

Ритм життя у великих містах нашої країни набагато швидший, ніж у невеликих населених пунктах. Люди пристосовуються до будь-яких умов, але постійна гонка з часом призводить до накопичення втоми та постійного стресу. У такій обстановці складно залишатися працездатним та здоровим. Тому єдиним виходом є відпочинок на природі, хоча б на вихідні. І зробити це можливо тільки, якщо маєш свій заміський будинок. Заміські будинки в Україні стають не лише показником розкоші, а необхідністю для пересічних людей. Сучасні технології та будівельні матеріали дозволяють замовляти будівництво заміських будинків навіть людям, які мають середній достаток..

Не має значення, як часто до заміського будинку приїжджатиме сім’я. Це можливо тільки на вихідні, а може вирішити перебратися жити туди на деякий час. У будь-якому випадку цей будинок повинен враховувати всі потреби сім’ї, бути затишним та комфортним.

Щоб здобути будинок своєї мрії, слід грамотно підійти не лише до вибору проекту заміського будинку. Але й вибрати відповідального та знаючого виконавця – компанію, яка візьме на себе всю відповідальність щодо будівництва заміського будинку.

Заміське будівництво будинків – один із напрямків роботи компанії – House Delux. Компанія має великий досвід роботи у сфері проектування та будівництва будинків. На сайті компанії можна знайти різні проекти будинків, що відрізняються площею, плануванням, поверховістю та матеріалами, з яких зводиться будинок. Будь-який бажаючий замовити недорого будівництво заміського будинку зможе знайти для себе підходящий проект будинку.

Різноманітність проектів заміських будинків

Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність проектів заміських будинків: маленькі або великі, одноповерхові або двоповерхові, з гаражем або терасою, цегляні або дерев’яні. Якому саме варіанту віддати перевагу, вирішує замовник, виходячи зі своїх фінансових можливостей та потреб.

Якщо в планах відпочивати за містом лише у вихідні, то невеликий будинок стане оптимальним варіантом. Одноповерхові заміські будинки площею до 100 кв.м можуть мати кілька спалень, вітальню, кухню та кілька підсобних приміщень. Якщо ж сім’я вирішує жити в заміському будинку постійно або сезонно, варто розглянути проекти будинків з більшою житловою площею. Це можуть бути двоповерхові будинки з гаражем або одноповерхові будинки з мансардою. У великих будинках можна грамотно розташувати спальні, дитячу кімнату, кімнати для гостей, вітальню, кухню один або кілька санвузлів, кабінет, бібліотеку або більярдну..

На сайті – House Delux можна знайти проекти заміських будинків з балконами, другим світлом, мансардним поверхом, з цокольним поверхом, з гаражем, терасою або верандою.

Скільки коштує збудувати заміський будинок?

Багато людей вважають, що розпочинати будівництво – це дорого та складно. До того ж, будівництво є трудомістким процесом, що вимагає великої кількості часу. На практиці виявляється, що вартість будівництва заміського будинку приблизно дорівнює сумі купівлі три- або чотирикімнатної квартири хорошого планування в новобудові.

Якщо в наявності вже є земельна ділянка під забудову, варто починати наглядати проект під будівництво заміського будинку. Довірити будівництво будинку варто професіоналам. У такому разі всі етапи будівельних робіт здаватимуться вчасно, а якість виконання буде чудовою.

Будівництво будинку не вимагає одразу всієї суми. Гроші можна вкладати у міру будівництва будинку. Терміни будівництва та розмір необхідного бюджету залежатимуть від складності проекту.

Переваги заміського будинку

Нескладно побачити переваги будинку, порівнюючи однакові за площею заміський будинок та квартиру у багатоповерхівці.:

 • Корисна площа в будинку виявляється більшою;
 • Відсутність надокучливих сусідів, що влаштовують скандали за стінкою, заливають зверху, слухають музику або курять у під’їзді;
 • Поряд із будинком є ділянка землі, де можна облаштувати місце для барбекю, дитячий майданчик, розбити сад чи клумби.;
 • Є гараж чи місце для паркування свого автомобіля;
 • Утримання будинку коштує дешевше, ніж плата комунальних послуг у квартирі;
 • На даху будинку можна встановлювати сонячні панелі, а в кожній окремій кімнаті на батареї встановити регулятори тепла, чого не можна зробити у квартирі;
 • Близькість до природи, чисте повітря та красиві пейзажі цілий рік.

Будівництво заміського будинку під ключ

Будівництво заміських будинків під ключ стає дедалі популярнішою послугою. Вона дозволяє замовнику покласти на виконавця всі питання, пов’язані з:

 1. Підготовкою необхідних дозвільних документів;
 2. Проведенням геологічних та геодезичних досліджень, щоб дізнатися про характеристики ґрунту на ділянці, без яких неможливо буде правильно розрахувати фундамент будівлі;
 3. Розробка проекту прокладання комунікаційних систем. Оскільки йдеться про заміський будинок, необхідно знати, чи підключатиметься будівля до магістралі, чи вона матиме автономне енергопостачання.;
 4. Грамотним розміщенням будівлі на ділянці;
 5. Розробкою проекту заміського будинку за індивідуальним проектом;
 6. Закладкою фундаменту;
 7. Прокладанням інженерних та комунікаційних систем;
 8. Зведенням коробки будівлі;
 9. Монтажом покрівлі;
 10. Оздоблювальними роботами;
 11. Облаштуванням прилеглої до будинку території.

Замовивши в компанії – House Delux послугу будівництва будинку під ключ, можна бути впевненим, що всі питання будуть вирішені максимально якісно та швидко. При будівництві будинку будуть використовуватися найкращі будівельні матеріали та застосовуватися сучасні технології, що дозволить збудувати надійний та затишний будинок, вартість якого не вийде за рамки виділеного замовником бюджету..

Розрахунок будівництва заміського будинку

На сайті компанії розміщено актуальний прайс-лист з цінами за послуги, що надаються – House Delux. Також у ньому є інформація щодо ціни за м2, яка різниться залежно від обсягу виконуваних робіт (зведення коробки, зведення та оздоблення стін, будівництво під ключ).

Можна скористатися калькулятором, що дозволяє розрахувати будівництво заміського будинку самостійно. У наявні поля слід ввести необхідні дані (поверховість, площа, тип покрівлі, матеріал стін тощо), після чого калькулятор підрахує вартість будівництва.

Чому слід вибрати будівельну компанію – House Delux?

Компанія – House Delux здійснює будівництво житлових будинків у Харкові та будівництво котеджів та заміських будинків у Харківській області. Компанія успішно веде свою діяльність вже багато років, про що свідчать позитивні відгуки клієнтів, безліч збудованих будинків та свіжі фотографії з нових об’єктів. В – House Delux працюють професіонали своєї справи: архітектори, дизайнери, інженери та будівельники.

Ми цінуємо своїх клієнтів і цінуємо репутацію компанії, тому завжди укладаємо договори на надання послуг, у яких фіксується сума та терміни здачі.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект