Фасадні роботи

Фасадные работы Харьков

Про смакові переваги і соціальний статус господаря будинку розповість фасад. Визначитися зі стилем необхідно на етапі планування будівництва. Різноманіття будівельних матеріалів, стилістична свобода часто заважають прийняти остаточне рішення. Для сучасної епохи характерна еклектика – змішання стилів і архітектурних напрямків.

Щоб уникнути помилок і несмаку необхідно попрацювати над створенням архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду будинку.

Архітектори та дизайнери House Delux створюють архітектурні образи відповідно до правил класичного зодчества. Інтегрувати кілька напрямків – складне завдання, набагато простіше дотримуватися одного стилю. Але House Delux любить складності і створює унікальні рішення для замовників.

Художнє оформлення фасадів

Фасад – зовнішні стіни будівлі, привабливий дизайн яких – свідчення хорошого смаку власника. Перед тим, як замовляти фасадні декоративні роботи необхідно підготувати наступну документацію:

 • Ескізний проект обробки – художня ідея, зовнішній вигляд будівлі без вказівки геометричних розмірів і детальних розрахунків витрат матеріалів;
 • Робочий проект для оздоблювальних робіт – ретельно підготовлені креслення, розрахунки, кошториси, специфікації, за якими майстри виконують замовлення, а клієнт перевіряє відповідність.

Надмірне масове виробництво, готові рішення істотно спрощують життя, проте бажання надати виразність свого будинку, використовувати улюблені декоративні мотиви спонукає звертатися до дизайнерів. Це не єдина причина, чому звертаються за підтримкою професіоналів – помилки в будівництві і переробки обходяться дорого. Розцінки на послуги будівельних майстрів Хауз Делюкс прийнятні і немає приводу піддавати ризику фасадне оформлення власного будинку.

Замовляючи проекти і фасадні роботи в Харкові у різних компаній, клієнт потребує в послузі авторського нагляду, щоб уникнути непорозумінь, коли вартість за послуги виростає в два рази через допущених помилок. Оформляючи замовлення на проект і будівельні роботи на сайті housedelux.com.ua під ключ, він отримує завжди відмінний результат.

Облицювання фасаду

Розташування приватних будинків, регіональні особливості можуть обумовлювати вибір виду облицювання. У минулому столітті оформлення фасадів не відрізнялося особливими вишукуваннями, що пов’язано з варіантами основних будівельних матеріалів: цегла, камінь, колоди і панельний моноліт не припускали особливо складних оздоблювальних рішень.

Любов до природних матеріалів залишається незмінною. Камінь і дерево так само популярні, як і штукатурка – поширений варіант обробки. Перевага того чи іншого типу віддається в зв’язку з вимогами практичного та естетичного характеру, відповідністю основним архітектурним задумом, декоративним прикрасам.

Фасадні будівельні роботи – не менше відповідальна частина, ніж заливка фундаменту, довірити її виконання варто досвідченим майстрам.

Роботи з опорядження фасадів можна класифікувати на групи за основним призначенням і способу реалізації:

 1. Декоративні – об’єднують рішення по створенню ефектного, привабливого вигляду будівлі і захисту зовнішніх стін від впливу температурних, кліматичних факторів.
 2. Теплоізоляційні – припускають монтаж утеплювача і декорує матеріалу, як правило, використовуються багатошарові панелі з гідроізоляцією, пенофол, повсть, мінеральна вата.
 3. Мокрі – застосування розчинів і сумішей для створення гладких і фактурних поверхонь.
 4. Навісні – монтаж риштувань, каркасів, на які за допомогою спеціального кріплення фіксуються декоративні листи, плити, бруси.

Вибір обробки диктується доцільністю, бюджетом замовника. Ціна за м2 виконаної роботи розраховується в залежності від складності виконання, терміновості замовлення, загального обсягу.

Матеріали для фасаду

Розвиток виробничих технологій забезпечує будівельний ринок постійним оновленням будматеріалів. Тому виконувати оздоблювальні фасадні роботи повинні фахівці, які володіють навичками і технічними знаннями про фізичні і хімічні властивості речовин і матеріалів, які планує використовувати клієнт.

Серед різноманіття видів найбільш затребувані для фасадів:

 • Декоративна штукатурка;
 • плитка;
 • керамограніт
 • Натуральний і штучний камінь;
 • Облицювальну цеглу;
 • сайдинг;
 • Планкен

Дерев’яна обшивка, штукатурні фасадні роботи вимагають дотримання робочих технологій і передбачають величезний вибір по колористичним рішенням, геометрії, фактурі. Матеріали прекрасно поєднуються між собою і, будучи універсальними, застосовуються в багатьох стилістичних напрямках: від класичних, сучасних агресивних до романтичних в дусі Провансу.

Ремонт фасаду

Серед популярних будівельних послуг в Україні заявка на виконання фасадних робіт може бути пов’язана з ремонтом через непродумані оздоблювальних рішень.

Тріщини в штукатурці, дефекти, промерзання стін, підвищена вологість, невідповідність естетичним очікуванням – причини, через які доводиться знову витрачати гроші.

Однак бажання оновити фасад і розробити нове рішення може бути пов’язано і з покупкою вже готового будинку. Утеплити стіни житлової конструкції, виправити недоліки, зробити свій будинок ідеальним житлом – привід, щоб замовити проведення фасадних робіт, викликати експерта для оцінки робочих обсягів.

Прайс-лист компанії і зручний калькулятор вартості на веб-ресурсі дозволяють отримати уявлення про витрати. Але підсумкову суму можливо дізнатися тільки після візиту фахівця на об’єкт і складання кошторису на необхідні заходи.

Ціна на фасадні роботи приватних будинків при первинній обробці може бути нижче витрат за проектом капітального ремонту, так як немає необхідності демонтувати, усувати старі покриття.

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект