Геодезичні роботи при будівництві

Геодезические работы при строительстве Харьков

Перед початком будівництва проводяться геодезичні роботи. Це дуже важливий етап будівництва, який складається з комплексних обчислень, вимірювань і побудов в кресленнях і в натурі.

Завдяки геодезичних робіт фахівці визначають точне і оптимальне розташування майбутньої будівлі і його конструктивних елементів, спираючись на геометричні параметри об’єкта. Таким чином визначається надійність, функціональність, міцність і експлуатаційні особливості майбутньої будівлі.

Компанія House Delux займається проведенням геодезичних робіт більше 10 років. Ми гарантуємо якісне вирішення поставлених завдань за частиною геодезії і здачі об’єкта в призначений термін.

Особливості геодезичних робіт для будівництва

Основна суть геодезичних робіт – ряд досліджень певного земельної ділянки, в результаті яких фахівці отримують потрібні дані і аналіз місцевості для будівництва майбутньої будівлі. Формально геодезичні роботи діляться на кілька груп:

 1. Топографія. Для робіт використовуються спеціальні вимірювальні прилади, які виробляють топографічну зйомку. Залежно від майбутнього архітектурного будови вибирається масштаб зйомки. Наприклад, для багатоповерхівок береться великий масштаб, а для невеликих населених пунктів або магістральних розв’язок – дрібніший.
 2. Розбивка осей. Для контролю якості вироблених геодезичних робіт на кожному етапі використовуються спеціальні знаки. В результаті розбивки осей план-проект “переноситься” на земельну ділянку шляхом фіксації до основної осі і перенесення інших несучих точок проекту. В результаті виходить технічна документація з пояснювальною запискою.
 3. Виконавча зйомка. В процесі геодезичних робіт проводиться комплекс заходів, які дозволяють визначити відхилення від архітектурного проекту. Отримані дані вносяться в прийому-передачі будівельних і монтажних робіт.
 4. Моніторинг процесу зведення. Контроль за виконанням будівництва спрямований на визначення параметрів опади будівлі, нахил конструкції, деформація фундаменту.
 5. Виконавча геодезична зйомка підземних комунікацій. Даний комплекс заходів визначає положення підземних комунікацій (газопроводу, тепломережі, каналізації і т.д.), щоб інженерні мережі не були пошкоджені в процесі будівництва.

Інженерно-геодезичні дослідження в будівництві – House Delux

Геодезичні роботи проводяться для одержання необхідних даних і матеріалів про об’єкт, які знадобляться для визначення бюджету будівництва і правильного зведення будівлі, щоб експлуатація майбутньої споруди була безпечною і комфортною.

При співпраці з компанією House Delux ви отримаєте необхідну технічну документацію в строк. Геодезичні роботи від співробітників House Delux – якісно виконана робота з контролем виконання.

Ціна геодезичних робіт в Харкові і інших містах України залежать від обсягу робіт, які необхідно виконати. Чому варто звертатися за послугами в компанію House Delux:

 • кожен співробітник, який виконує геодезичні роботи, має кваліфікований сертифікат з іменною печаткою;
 • House Delux працює більше 10 років в області геодезичних послуг;
 • ми маємо все необхідне обладнання для проведення інженерно-геодезичних робіт;
 • у нас доступні ціни;
 • чистота і прозорість з юридичного боку.

Якщо у вас залишилися питання щодо процесу проведення геодезичних робіт, звертайтеся до нас за консультацією в офіс в Харкові або телефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Також ви можете залишити заявку по email і замовити геодезичні роботи.

Давайте обговоримо Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект