Гідроізоляційні роботи

Гидроизоляционные работы Харьков

Захист від вологи та її відведення – робота та послуги, актуальні для будівель різних типів. Особливо це стосується фундаментів і плит, підвальних стін, цоколів, дахів, терас, покрівель, балконів і так далі. Варто заздалегідь ознайомитися з прайс-листом на такі послуги, як гідроізоляційні роботи в Харкові.

Про гідроізоляції на етапі будівництва

Умова, дотримуючись яке власники отримають відсутність негативного впливу через вологу з довговічністю. Перевагу віддають спеціальним добавкам і розчинів, частіше – від російських виробників. Є спеціальні активні джгути, що сприяють появі потрібних ефектів.

У простому процесі всього два етапи:

 1. Введення добавок в правильному кількості.

Це можна робити в рівній мірі на будівельних майданчиках і вузлах. Потім приступають до подальшого процесу бетонування, який практично не змінюється в порівнянні зі стандартними технологіями.

 1. Джгут монтують по довжині швів, пропускають холодне повітря.

Стикові з’єднання всередині залізобетону обробляють. Процес проходить перед тим, як укладають наступний обсяг. Поширені рішення для установки-серед випусків арматури, навколо плитного підстави. Тільки на наступному етапі переходять до установки опалубки для заливки стін.

Застосування таких рішень зменшує тривалість втілення проектів у життя. Трудових і грошових витрат теж буде не так багато. Ціна за м2 на покрівельні гідроізоляційні роботи в будь-якому випадку визначається індивідуально.

Вже побудовані конструкції

Якщо будова вже зведено – то теж потрібно вибирати тільки певні різновиди матеріалів. Треба враховувати особливості, характерні для об’єктів. Камінь, цегла і бетон відносяться до матеріалів, поширеним на практиці. Тому варто розглянути і роботи з гідроізоляції, пов’язані з цим напрямком. Вони теж визначають загальні розцінки на виконання гідроізоляційних робіт.

бетонні конструкції

Припускають застосування шовних складів, різновидів з великою глибиною проникнення.

Головне – приділити якомога більше уваги таким частинам будівлі, як стики бетонних блоків, «холодні» шви бетонування, стики в різних елементах конструкції. Саме ці частини – найбільш вразливі по відношенню до води і її впливу.

Тут технологічний процес теж не відрізняється складністю. У нього такі основні етапи:

 • Створюють П-подібну форму мінімум 25 на 25 мм, по всьому периметру.
 • Глибину заповнюють порожнини штраб. Для цього і потрібно шовний гідроізоляційний матеріал.
 • Беруть склади, глибоко проникають в структуру.

Характерно відсутність необхідності вибирати дороге обладнання. Економічне рішення, яке гарантуватиме ефективність. Вартість на гідроізоляційні роботи в будівництві в цьому випадку доступна для всіх.

Робота з цегляними спорудами

Вибір компонентів з відповідними властивостями тут має значення. Замовник вирішує, що підходить під поточні завдання. Вітчизняні розробки в цьому плані анітрохи не поступаються закордонним аналогам, а обходяться набагато дешевше.

Робота виконується приблизно таким же способом, що і при нанесенні звичайних штукатурок.

 1. Першою монтують штукатурну сітку з обов’язковим зволоженням.
 2. Підготовлена ​​поверхня покривається обраним робочим розчином. Мінімальна товщина шару складе 20 мм.

Припустимо поєднувати один з одним всі матеріали, зазначені раніше, якщо в самій будові застосовують різні основи одночасно один з одним. Волога часто проникає туди, де комунікації починаються. Тому актуальним є комплексний підхід, щоб захист зберігалася при будь-яких обставинах. Технологія гідроізоляційних робіт в Україні теж відповідає чинним стандартам.

Що ще корисно знати?

Відповідними властивостями володіють такі види добавок:

 • Проникаючі;
 • Обклеювальна;
 • Литі;
 • Обмазувальні.

При грамотному виборі майстра з відповідним рівнем кваліфікації можна не сумніватися в тому, що він врахує всі особливості об’єкта. Завдяки цьому простіше вибирати те, що підходить для конкретних умов.

Майстри підкажуть, які саме існуючі марки повністю відповідають вимогам, що пред’являються з боку споживача. Так буде простіше організувати проведення гідроізоляційних робіт.

Ціни включають вартість обробки по стінах і підлозі, при необхідності – стелі. Додатковий захист потрібна всім поверхням без винятків, навіть якщо площа обробки залишається невеликою. Наприклад, на 20 см у висоту покривають ізоляторами стіни у ванних кімнатах. Головне -враховуються нюанси, не випустити з уваги жоден.

Треба пам’ятати про те, що поверхня теж вимагає підготовки, тільки ідеально рівну основу сприяє поліпшенню результатів.

Окрему увагу приділяють такому фактору, як безперервність покриттів. Підйом від статі на 30 см зазвичай створюється в місцях стику підлоги зі стінами.

Якість легко визначають за іншими нюансам. Важливо вибирати майстрів, знайомих з нюансами. Вони своєчасно виконають всі етапи, гарантують збереження якості при будь-яких обставинах. Гідроізоляційні будівельні роботи будуть якісними.

Не потрібно звертатися до фірм, у яких гідроізоляція відноситься тільки до додаткових видів робіт. В цьому випадку навряд чи вдасться набрати достатньо практичного досвіду щодо вирішення різних завдань. Краще звертатися в перевірені і великі фірми, добре, якщо у них не тільки багато персоналу, а й власні офіси, відділення по всій країні. Тоді можна не сумніватися в якості і отриманні додаткових гарантій на результати.

Зараз можна зробити замовлення в будь-який зручний час, не тільки по телефону, але і за допомогою онлайн-форм. Це прискорює обробку заявок незалежно від часу доби і місця розташування клієнтів. Майстри максимально швидко виїжджають на будинок, оцінюють поточну ситуацію. І потім складають висновок про те, які роботи точно треба провести, що дозволить поліпшити наявні результати і ефекти.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект