Покрівельні роботи

krovelnye-raboty-3

Зведення житлових будинків в Україні займає провідне місце в будівельній промисловості. Компанія House Delux з 2007 року зарекомендувала себе в цьому сегменті відповідальним підрядником. Вибрати об’єкт проектування, і створити спорудження «під ключ» можна з ряду комплексних послуг. Окремим пунктом стоять покрівельні роботи в Харкові і його передмісті. Бригада проводить збірку будівельної конструкції покрівлі відповідно до призначення будівлі, і при наявності дозвільної документації.

При будівництві або реконструкції будівель етапне проведення покрівельних робіт оптимізує будівельні процеси на об’єкті. Економіка повинна бути ефективною, а значить, базовий проект будинку доповнять деталі і характерні відомості будівельному майданчику. Види проектування пов’язані; з вирішенням завдань; галузевим призначенням будівлі, – що створює сукупний пакет проектних документів. Розцінки на виконання покрівельних робіт розміщені в прайс-листі будівельної компанії.

В основному проекті будівництва будівлі можуть бути присутніми дані проекту покрівлі:

 • Дизайн даху;
 • Наявність вузла зв’язку;
 • Установка центру системи безпеки;
 • Конструкція інженерних розводок.

Для відповідності СНиП замовити покрівельні роботи в Україні з гарантією можна в компанії House Delux у професіоналів. Дотримуючись національні стандарти, планування робіт пройде по основним етапам з підготовкою робочої документації. Замовнику нададуть ескіз покрівлі будівлі з урахуванням технічних характеристик конструкції будинку, і попереднього кошторису на покрівельні роботи «під ключ» даного об’єкта. Підтверджують точність розрахунків:

 1. Державні структури;
 2. Технічна експертиза;
 3. Фінансовий розрахунок реалізації проекту.

Увага замовника акцентують на терміни монтажу даху. Початок і закінчення робіт залежить від обраних матеріалів і конструкції покрівлі. Здійснюють реалізацію проекту відповідно до креслення, розрахунком і достовірною інформацією обладнання / матеріалів для покрівлі. Покрівельні роботи приватного будинку проходять одну / дві стадії проекту – це залежить від загальної конструкції будівлі. Проектування покрівлі містить обов’язкові пункти етапів створення проекту даху:

 1. Вибір конструкції покрівлі; різно рівнева; односхилий; двухскатная; мансардні і т.д.
 2. Підбір покрівельного покриття; рулонна покрівля; ондулін; шифер азбестовий; керамічна черепиця; цементно-піщана черепиця.
 3. Виконання ескізу даху – форма, колір, розмір і деталі оформлення покрівлі.

Матеріали і кут нахилу скатів мають відношення до регіональних особливостей клімату; опади; вітер; середньодобова температура, і основним будівельним матеріалом конструкції будівлі. Ескіз дає візуальне уявлення, як буде виглядати приватний будинок, покритий цієї покрівельної надбудовою. Слід уточнити тиск покрівельного настилу на конструкцію даху. Попередньо виконуються два розрахунки: несуча здатність конструкції, і розмір крокв довжина / перетин. Візуальна картинка (ескіз) дасть уявлення загальному вигляду приватної будівлі або котеджу. Після схвалення замовника виконавець виконає точні розрахунки вартості робіт на створення конструкції покрівлі, влаштування додаткових елементів і технічних вузлів.

Робота над проектами з 2007 року затвердила досвід інженерів-проектувальників компанії House Delux в Харкові. Інноваційні рішення створення проектів спрощують задачу виконавцям, і гарантують замовнику економію бюджетних накопичень на будівництво. Використовуючи матеріали відповідні ГОСТу, і з огляду на умови експлуатації покрівлі, виконавець продовжує ресурс покрівельної конструкції будинку. Техніка укладання покриття збільшує навантаження до 5 кг. Регіональний показник є основою для технічного розрахунку створення проекту. Вага утеплювача і ізоляції входить в суму навантаження на каркас даху.

Питомий значення навантаження загальної конструкції будинку складають:

 • Вага і вид обрешітки;
 • Матеріали її виготовлення;
 • Їх середня вага 15 кг / м².

Визначають навантаження несучої здатності покрівлі із застосуванням коефіцієнта від 0,85 до 1,25 – відповідно розташуванню об’єкта. До висоти будівлі застосовують коефіцієнт 1 або 0,65 в межах «h» 10-15 метрів. Для всіх елементів покрівлі існують прийняті коефіцієнти. Самостійно розрахувати розмірний показник по відношенню «h» висоти будівлі складне завдання для виконавця монтажу покрівлі. Останнє визначає монтажний крок для покрівельних робіт. Порушуючи інженерно-технічний процес працівник отримує основні помилки:

 • Порушення вентиляційного отвору;
 • Відсутність практичності водостічного зливу;
 • Похибка розрахунку похилого кута конструкції даху.

Рішення самостійного будівництва / реконструкції покрівельної частини будинку – помилковий варіант. Підставою успішного будівництва служать СНиП проекту і закону. Зв’язок з компанією House Delux в Харкові забезпечить клієнта комплексом послуг будівництва «під ключ» за встановленими в Україні розцінками. Основне правило робочої групи – точне дотримання термінів з упором на отриманий досвід. Калькулятор вартості проекту додатковий інструмент для визначення ціни за м2 частного будинку або котеджу.

З огляду на вимоги, і побажання замовників, команда професіоналів пропонує розробку готових і індивідуальних проектів для комплексного будівництва. Додаткові умови можна дізнатися за телефоном гарячої лінії сайту. Деякі умови впливають на оздоблювальні покрівельні роботи термін виконання і цінник по закінченню процесу.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект