Проектування будинків і котеджів

Стоимость проектирования дома

В Україні все більше бажаючих з’їхати з тісних квартир, розташованих на поверхах, в просторі власні будинки. Якщо і ви мрієте про власний будинок, де зможе в комфорті жити вся сім’я, і необхідна сума вже є в наявності, то варто з усією відповідальністю підійти до втілення своєї мрії.

Проектування житлових будинків і котеджів в Харкові

Проектування житлових будинківВирішивши зайнятися будівництвом власного будинку, дачі або котеджу, обов’язково доведеться зіткнутися з питанням створення проекту будинку. Не варто прислухатися до порад знайомих, які стверджують, що створення проекту будинку – зайва тяганина. Зазвичай так говорять люди, які не мають відношення до будівництва і не стикаються з цим питанням.

Ваше уявлення про майбутній будинок і уявлення бригади будівельників можуть бути абсолютно різними. Щоб уникнути непорозумінь, слід мати проект будинку, за яким і буде зводитися будинок. Проектування приватних будинків і котеджів в Харкові здатне позбавити в майбутньому від багатьох проблем і питань в майбутньому. Одне з призначень проекту будинку – складання детальної кошторису. Маючи цю документацію, можна порахувати обсяги необхідних будівельних матеріалів, і їх суму. Отже, не доведеться переплачувати за матеріали. Також можна проконтролювати використання будівельних матеріалів. Крім того, проектування заміських будинків дозволить зрозуміти, де і на чому можна заощадити без шкоди для якості будівлі, що зводиться. На початковому етапі проектування можна прийняти до уваги наявні побажання, внісши необхідні коректування в проект будинку, оптимально розташувавши будівлю на наявному ділянці.

Замовити проектування будинку або котеджу – це значить убезпечити майбутнє будівлю від можливих помилок при його зведенні, зробивши його надійним і комфортним для проживання. Проектування будинків і котеджів під ключ слід довіряти перевіреним фахівцям, які мають великий досвід роботи в даній сфері, відмінно орієнтуються в технологіях і сучасних матеріалах.

Проектування дачних будинків має певні відмінності від проектування приватних будинків, оскільки на дачі живуть тільки в теплий період року, то в будівлі може, наприклад, бути відсутнім система опалення. Над проектуванням будь-якої будівлі працює ціла команда фахівців: архітекторів, інженерів, дизайнерів. Їх робота дозволяє втілити в життя будь-які побажання замовника.

Проектування заміських будинків і котеджів під ключ

Крім перерахованих вище моментів, існує ще ряд переваг. Про них варто сказати детальніше:

 1. Візуальне уявлення. На моніторі комп’ютера можна буде розглянути свій майбутній будинок ще до початку будівництва. На даному етапі ще залишається можливість внесення будь-яких коректив. Адже після завершення будівництва будівлі робити перепланування буде досить дорого. До того ж візуалізація дозволяє визначитися і з покрівлею будівлі (форма, колір, матеріали);
 2. Максимальна точність розрахунків. Лише здійснюючи будівництва по заздалегідь підготовленій проектної документації можна бути впевненим, що будівля простоїть не один десяток років. Проектування дерев’яних будинків, як власне і будинків з каменю, цегли або газоблоків, починається з розрахунку навантаження на фундамент. Потім здійснюється розрахунок стін по несучих здібностям і теплопровідності – товщина несучих конструкцій, обсяги будівельних матеріалів. З урахуванням навантаження буде вибраний оптимальний вид перекриттів (дерев’яні перекриття, плити, монолітний залізобетон або ін.). Покрівля також проектується: визначається її оптимальна конструкція, форма, матеріали, колір;
 3. Розводка інженерних систем. У проекті будинку обов’язково є окремий розділ зі схемами водопровідної, каналізаційної, вентиляційної, опалювальної систем, електропроводки і телекомунікацій. У документах обов’язково вказується все обладнання, необхідне для обслуговування кожної з систем;
 4. Фінансове планування. Оскільки проект містить в собі всю необхідну інформацію про необхідну кількість будівельних матеріалів, то підрахувати можна не тільки всі витрати, але і суму на якийсь певний фронт робіт;
 5. Оформлення дозвільних документів на будинок неможливо без проектної документації. Сама будівля можна звичайно побудувати і без проекту, але ні ввести його в експлуатацію, ні продати, ні подарувати його буде неможливо.

Проектирование и строительство домовЗамовити індивідуальне проектування приватного будинку – House Delux

Послуги з проектування будинків стають все більш затребуваними, оскільки багато хто хоче мати комфортне і просторе житло, яке відповідає всім вимогам членів сім’ї. Вартість проектування будинку є індивідуальною, оскільки на формування вартості впливають такі чинники:

 • Загальна площа будівлі (так проект для одноповерхової будівлі обійдеться дешевше, ніж для двоповерхового);
 • Складність інженерних і архітектурних рішень;
 • Склад проекту (конструктивний розділ, архітектурний розділ, інженерні комунікації).

На сайті є калькулятор, що дозволяє приблизно оцінити вартість проекту на замовлення. Якщо вас цікавить ціна за 1 м2, то її можна уточнити у наших менеджерів. Варто також зауважити і той факт, що проект типових будівель обійдеться дешевше, ніж розробка індивідуального проекту. Прайс-лист, розміщений на сайті компанії з індивідуального проектування будинків – House Delux, надає інформацію про які надають нашою компанією послуги та їх вартість. Хочете недорого замовити якісну і професійно виконану проектну документацію? Тоді вам варто зв’язатися з нашими менеджерами. Зробити це можна як в режимі онлайн, так і за номером телефону вказаному на нашому сайті.

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект