Проектування котельні

Проектирование котельной Харьков

Котельня в приватному будинку – важливе технічне приміщення, при плануванні якого основна увага приділяється розміщенню обладнання. Незважаючи на суворий технічний характер призначення, котельня має право на цікавий дизайн. Звернутися в компанію House Delux варто не тільки для того, щоб дотримати правила проектування котельні.

Оформлення приміщення з плавним переходом технічного вузла в господарську зону, наприклад постирочную, додасть затишку і функціональності.

Проект котельні

План котельні розробляється на базі основного архітектурного проекту, але на етапі проектування до початку будівельних робіт, щоб виключити помилки і матеріальні витрати.

Економія будівельного бюджету клієнта і комфорт в його майбутньому будинку безпосередньо залежать від детального, професійного планування, підготовки схем, вибору опалювального, електричного, газового обладнання і техніки.

Яку площу займатиме котельня в будинку, слід планувати на етапі будівництва, щоб була можливість розмістити відповідне обладнання, вибирати підлоговий або настінний котел.

При створенні плану приміщення безпосередньо самої котельні, архітектор або дизайнер розраховує її габарити, необхідну висоту стель, планує наявність віконного отвору, оптимальну висоту від рівня підлоги.

Вибір опалювального обладнання та схеми його розміщення продумуються з урахуванням всіх важливих факторів:

 • Опалювальної площі будинку;
 • Плану системи опалення;
 • Кількості проживаючих і гостей;
 • Наявності теплої підлоги.

Ефективність, економічність і безпеку роботи електричних, опалювальних, газових комунікацій в будинку замовника передбачаються на етапі планування котельні.

Спеціаліст детально розглядає всі нюанси, включаючи кількість мешканців, розподіл навантажень на електрощит і навіть якість води в даній місцевості. Дана деталь впливає на вибір техніки і її довговічність. Рекомендується робити аналіз води перед покупкою бойлерів.

Дотримуючись норм проектування котелень, проектувальник забезпечує при цьому виконання відразу декількох важливих пунктів.

 1. Правильна організація подачі гарячого, холодного водопостачання.
 2. Комфортна температура повітря в будь-який сезон: термостати дозволяють регулювати температуру в окремо взятому приміщенні, погодозалежні контролери забезпечують автоматичну подачу теплоносія.
 3. Економічність, яка досягається простотою використання і обслуговування інженерних комунікацій, їх гармонійним взаємодією. Грамотно підібрана проста автоматика, не обтяжена складною електронікою, дає можливість легко управляти інженерними системами, з плином часу виконувати ремонт і заміну деталей.
 4. Безпека і зручність: продумане розміщення лічильників, щитових.

Замовити проектування котелень в Харкові можна і для вже побудованих будівель, коли потрібно виконати ремонт, зробити перепланування. Задумуючи будівництво будинку, господарі можуть на роки вперед забезпечити оптимальний витрата матеріальних засобів і комфортне проживання, звернувшись в House Delux за проектом.

Котельні установки

Проектування котельних установок передбачає розміщення цілого комплексу пристроїв в спеціальному приміщенні, розміри та оздоблення якого повинна відповідати вимогам СНІП. Завдання дизайнера розмістити компактно котел, насоси, бойлер, конвектори.

Вибирати парової електричний або газовий котел настінного або підлогового типу рекомендується не просто від респектабельного виробника з гарантією якості. Орієнтуватися слід на можливість швидко отримати замінні деталі при необхідності в сервісі. У холодну пору залишитися без опалення через те, що запчастина може їхати два тижні або довше виявиться вельми неприємно.

Важливо так само розуміти, що настінні компактні котли будуть коштувати дорожче габаритних підлогових.

Котельні в приватному будинку

Планувати вхід в котельню з дому або з вулиці – важливий момент для тих, хто хоче використовувати двоє дверей. Котельня, як правило, невелика технічне приміщення, стіни якого необхідно задіяти. Два входу в приміщення – мінус одна стіна.

Найвдаліші рішення з урахуванням всіх інтересів клієнта реалізуються, коли проектування котельні для приватного будинку і загальну архітектурно-художню концепцію будівлі виконує один спеціаліст або команда. Розробити варіанти дахових котелень або технічних зон, які переходять в господарські, реалізуючи раціональний і естетичний підхід, зуміє досвідчений проектувальник.

Вартість художніх і робочих проектів від House Delux доступна. Ретельно підготовлена ​​проектна документація, кошториси та специфікації заощадять клієнту кошти, так як це вірна захист від дорогих помилок.

Замовити разом з проектами будівельні роботи і монтаж інженерних комунікацій на housedelux.com.ua під ключ буде кращим вибором. Проектування приватних котелень – напрямок добре знайоме для співробітників компанії.

Котельне обладнання

Оформляючи покупку в Україні обладнання для автономної котельні, слід звернути внімані на те, що тренд все продавати дешевше, дешевше виробляти, має на увазі економити на якості. Кінець гарантійного терміну на товар дуже часто збігається з завершенням його життєвого циклу. Але висока ціна так само не буде запорукою комфортного користування пристроєм, якщо при необхідності ремонту виявиться неможливою термінова доставка деталі.

Замовляючи проектування котельного обладнання, клієнт отримує цінні рекомендації про кращі бренди від практикуючих фахівців.

Встановлення теплових комунікацій та проектування опалювальної котельні для гарантовано відмінного результату, надійного теплопостачання протягом років повинні виконуватися співробітниками однієї компанії.

Давайте обсудим Ваш проект

  Зв'яжіться з нами

   Свяжитесь с нами

    Заказать проект